Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
KRZYSIEK ... Dominika Cieslakowska pawel marcinkowski jarecki jarecki Thug Life Magdalena Zborowska andrzej sowa Marcin Chojecki Monika Kasiorkiewicz Bernard Kowalski Łukasz Ch Damian Pierzga (6992 niezalogowanych)
50 Postów
Nowicjusz
radzę poczekać na takie wycieczki do przyszłego roku do kwietnia, maja bo teraz nie jest już bezpiecznie. Co do Kongeparken to sezon się skończył i imprezy są tylko na hallowen, święta itp
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Mirek Takowski
(Mirostakos)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Mirek Takowski
(Mirostakos)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(Yanek)
Wiking
gabriel napisał:
Ania_86 napisał:...troszke daleko ten lodowiec ale jak tylko dopisze pogoda to robie sobie wycieczke
NO WŁAŚNIE... to że ktoś pisze w dziale "Stavanger" nie oznacza jednocześnie iż mieszka w pobliżu lodowców .
Bo co rozumiemy przez ...POBLIŻE....
Te osoby co mieszkają w OSLO też są w pobliżu lodowców w porównaniu z tymi z Kopenhagi ...

JA TYŻ MIESZKAM W POBLIŻU LODOWCÓW ...DWA MASYWY....
DO JEDNEGO DROGĄ 85km. i dzień na piechotą , lub specjalnym skuterem śnieżnym z cztery godziny...
Drugi to 140 km. jednak do błękitnego jęzora mam jakieś dwie godziny lekkiego spaceru...
PYTAM SIĘ ...grzecznie ....
CZY TO JEST W POBLIŻU...??? .
BO dla MNIE to nawet LOFOTY nie są w pobliżu a promem jest przecież tylko 4godziny w linii prostej .
A samolotem tylko pół godziny a może i mniej...


odpier**** sie typie od ludzi bo az mi sie watku nie chce czytac przez frajerow jak ty, nie kazdy po wyjezdzie za granice po kilku latach ogarnia pieknie jezyk polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok