Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
DorotaJ (2566 niezalogowanych)
6 Postów
kamila labuda
(kamila)
Wiking
ja mieszkam w stavanger do centrum mam 10 min
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
.... ......
(Cukierek22)
Nowicjusz
Witajcie Dziewczyny!! Widze, że wszystkim nam brakuje kobiecych znajomosci i mi rownież!! Tylko ja niestety mieszkam na wyspie Jorpeland!! Ale chętnie sie spotkam na kawusie i poplotkuje!!! Buziaki dla WAS!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
A SĄ JAKIEŚ KOBIETKI Z SKUDENESHAVN PIĘKNA OKOLICA POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magda Witowska
(ma9da)
Wiking
Witam,
może zapisz do szkoły to będziesz miała możliwość poznać kogoś normalnego. Przepraszam, ale ja również starałam się poznać jakąś normalną dziewczynę, ale chyba mało tu takich normalnych. Jeżeli kogoś obraziłam to przepraszam, ale takie mam zdanie. Ja właśnie chodzę teraz do szkoły i powoli nawiązuję nowe znajomości. Wiele osób jest fajnych i pomocnych i wierzę w to, że nie poznałabym ich na jakimś portalu. Real to co innego.
Wczoraj np. pojechałyśmy do Ikea z dziewczynami. Przy okazji, że wyrwałyśmy się z domów to jeszcze porozmawiałyśmy i zrobiłyśmy zakupy. Poczułam się tak jak w Polsce. Było bardzo fajnie. Przy okazji pozdrawiam Anetę i Justynę /sądzę, że nie znają tego portalu/.
Magda
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
.... ......
(Cukierek22)
Nowicjusz
Sugerujesz, że na takim portalu nie ma fajnych ludzi?? Nie mierz wszystkich jeną miarka!! Bardzo Cie prosze!! Ja mam nadzieję ze poznam jakieś fajne Kobietki!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
Racja ma9do nie mierz wszystkich jedną miara czytając to co piszesz to jesteś zmęczoną życiem kobietą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Magdalena Cieslak
(MadziaSC0206)
Nowicjusz
Ma9do po co tu przyszlas????!!!! jako "zalozycielka" tego tematu czuje sie w obowiazku interweniowania.Nie pisalam tego postu po to zeby przyszla tutaj taka Ma9da i obrazala ludzi ktorzy tez chca nawiazac znajomosci.Moze mowilas o sobie ze nie jestes do konca normalna.i wiedz ze po takiej Twojej wypowiedzi ciezko bedzie sie przekonac ze nalezysz do tych normalnych,zyczliwych,pomocnych ludzi.ja na pewno nie chcialabym spedzic z Toba ani jednej minuty.nie jestes mile widziana na moim temacie.Juz pani podziekujemy!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(@.CZ)
Wiking
Zgadzam się z Tobą w zupełnośći a może tą ma9dę mąż zostawił dla jakieś fajnej kobietki że tak nisko się oceniła
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
.... ......
(Cukierek22)
Nowicjusz
Albo jest tak zapatrzona w siebie i w swój egoistyczny swiat, że nie dostrzega tego co w ludziach piękne! Bądź nie zaznała prawdziwej przyjaźni.... Jest to naprawde przykre!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Nowicjusz
Witajcie kobietki ze Stavanger i z Sandnes! Ja mieszkam w Stavanger,mam 3 letniego synka i też póki co nie pracuję i z chęcią się spotkam na plotki)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok