Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
DorotaJ (2534 niezalogowanych)
6 Postów
kamila labuda
(kamila)
Wiking
hej Magda. Masz racje sami faceci ja też siedzę i szukam kogoś z kim można porozmawiać ja jestem ze stavanger a ty?pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Magdalena Cieslak
(MadziaSC0206)
Nowicjusz
Witaj Kamila ja mieszkam w Sandnes w Stavanger bywam tylko czasami no ale dla chcacego nic trudnego,prawda?? a jak stoisz z czasem?pracujesz? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
Hej to jest swietny pomysl by sie spotakc na jakies ploty kawke wszystkie mieszkamy w rejonie rogaland i mamy autobusy w razie czego wiec jak napisała kolezanka dla chcacego nic trudnego Agata ja mieszkam kawałek za aksdal wiec nie jestes sama jak cos
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kay Norwegia
(KayNorge)
Wiking
Hej Dziewczyny
Nazywam sie Ania i w Norwegii (Sandnes) mieszkam razem z chlopakiem juz okolo22 lat.Rowniez brakuje mi tutaj kolezanek i chetnie spotkalabym sie z wami na jakas kawe.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kay Norwegia
(KayNorge)
Wiking
To mialo byc okolo 2 lat a nie 22.Pomylka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Magdalena Cieslak
(MadziaSC0206)
Nowicjusz
hehe czasami wkradnie sie jakos chochlik do naszego komutera i robi nam takie psikusy Aniu ja tez mieszkam w sandnes odezwij sie na gg 10547030 .
Pozdarwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kamila labuda
(kamila)
Wiking
hej ja mam cały czas wolne narazie niestety nie udało mi się znależć pracy ale cały czas poszukuje.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
Magdalena Cieslak
(MadziaSC0206)
Nowicjusz
oj Kamila ciezko jest z praca!ja pracuje ale jestem na etapie poszukiwania nowej i naprawde nie jest lekko.Moze na wiosne cos sie ruszy miejmy nadzieje.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
kamila labuda
(kamila)
Wiking
Tak wiem ja już szukam pracy od września i nie mogę znalezć poszukuje wszystkiego cały czas szukam pracy jako sprzątaczka bo wiem że raczej innej nie dostane i mam nadzieje że już niedługo ja dostane można zwariować...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(niunka28)
Wiking
magda a gdzie mieszkasz w norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok