Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(2630 niezalogowanych)
10 Postów
Wiking
wybacz ale nie wiem co to jest ZZ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
zwiazki zawodowe
poczytaj jej posty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
aurelia napisał:
[quote]wybacz ale nie wiem co to jest ZZ[/quote

Związki Zawodowe..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
aurelia napisał:
Chyba troszkę odbiegliście od tematu swoją nie potrzebną kłutnią, szkoda że wolicie siebie nawzajem obrażać, niż pomóc mi jakąś radą lub w ogole nie odzywać się jeśli nie macie do powiedzenia na ten temat, który założyłam. Jeśli zerka tu administrator forum to prosze aby całkowicie usunłał tego postaA CZY TY NAPRAWDĘ SZUKASZ aby tej pracy i mieszkania...?

Bo fulcasco już namiary Tobie dał ...a TY tylko wybrzydzasz i marudzisz...
Zastanów się kobieto czego Ty faktycznie chcesz..?
Gdzieś tam pięknie zaczęłaś robić i oferować pierogi ...wiem ,że to żaden biznes bo źle do tego podeszłaś za duża kwota a za mało sztuk lub gramów jak dla mnie było w tej Twojej ofercie ...
I teraz jest podobnie ...
Bo moim zdaniem jak byś tak naprawdę chciała tej pracy i mieszkania to już dawno i bez forumowej pomoczy byś ją miała .
A tak tylko się użalasz nade sobą i szukasz u innych współczucia.
Ponadto na dodatek nie potrafisz się TUTAJ ZACHOWAĆ bo straszysz Adminem i żądasz usunięcia postów ...
Temat jest WOLNY i każdy może wpisać swoje wypociny a Tobie jak jakiś post NIE LEŻY to go omiń i czytaj dalej...
Po za tym gdyby nie te drętwe posty to Ten temat już dawno padłby w czeluściach zapomnienia TAKA JEST WREDNA PRAWDA...
A tak pokazuje się na początku listy....
MYŚL I NIE OBRAŻAJ TYCH,,,, DZIĘKI KTÓRYM TEN DRĘTWY TEMAT jest cały czas na wierzchu ..
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Wiking
szkoda mi ciebie gabriel, jesteś przykry, niesprawiedliwy i chamski - proponuje byś wziął tabletki na uspokojenie, bo widać, że nie umiesz normalnie rozmawiać, dla ciebie ważniejsze jest to żeby TEMAT był na początku listy, niż to by dać dobry pomysł, słowo wsparcia, lub nie odzywać sie w ogole, najwidoczniej nie słyszałeś o czyms takim jak "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" ...po co ja to w ogole pisze, szkoda mi sił na ciebie, na ograniczonych ludzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
drętwy remat, drętwa aurelia, drętwy admin i drętwe pierogi.
Obiecuję sobie jedno , jeżeli już będę w No i jeżeli mi się nie ułoży ( typu: stary mnie zdradzi? pracy nie będzie? pogoda do d..y?dziecko się nie aklimatyzuje?) Jeśli nie będę mogła sobie poradzić na miejscu to wyp.....lam tam skąd przyjechałam i gdzie mi źle dzisiaj i obmyślam inny plan na lepsze życie, ale takich postów jak Aurelia pisać nie będę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
aurelia napisał:
szkoda mi ciebie gabriel, jesteś przykry, niesprawiedliwy i chamski - proponuje byś wziął tabletki na uspokojenie, bo widać, że nie umiesz normalnie rozmawiać, dla ciebie ważniejsze jest to żeby TEMAT był na początku listy, niż to by dać dobry pomysł, słowo wsparcia, lub nie odzywać sie w ogole, najwidoczniej nie słyszałeś o czyms takim jak "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" ...po co ja to w ogole pisze, szkoda mi sił na ciebie, na ograniczonych ludzi.
NO POPATRZ POPATRZ ....
ZE SWOIM CHŁOPAKIEM TEŻ W TAKIM TONIE CODZIENNIE ROZMAWIAŁAŚ...??? .
Jeżeli i do niego starałaś się stosować takie same zasady "srebra i złota" TO NIE DZIW ,ŻE WYWALIŁ CIEBIE Z DOMU NA ZBITY PYSK !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
aurelia napisał:
szkoda mi ciebie gabriel, jesteś przykry, niesprawiedliwy i chamski - proponuje byś wziął tabletki na uspokojenie, bo widać, że nie umiesz normalnie rozmawiać, dla ciebie ważniejsze jest to żeby TEMAT był na początku listy, niż to by dać dobry pomysł, słowo wsparcia, lub nie odzywać sie w ogole, najwidoczniej nie słyszałeś o czyms takim jak "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" ...po co ja to w ogole pisze, szkoda mi sił na ciebie, na ograniczonych ludzi.
NO POPATRZ POPATRZ ....
ZE SWOIM CHŁOPAKIEM TEŻ W TAKIM TONIE CODZIENNIE ROZMAWIAŁAŚ...??? .
Jeżeli i do niego starałaś się stosować takie same zasady "srebra i złota" TO NIE DZIW ,ŻE WYWALIŁ CIEBIE Z DOMU NA ZBITY PYSK !!!


okrutny ! Gabriel jesteś okrutny !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
asia68 napisał:

okrutny ! Gabriel jesteś okrutny !
OKRUTNE TO JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE ŻYCIE ...

MNIE TO opieprzasz a dlaczego nie reagujesz na to co pisze sama "aurelia"....?
-np...:
cyt..."szkoda mi sił na ciebie , na ograniczonych ludzi..." ,
DLATEGO JA OGRANICZONY DO GRANIC MOŻLIWOŚCI JESTEM TAKI A NIE INNY ...

ZRESZTĄ ....MOJE IMIĘ TEGO ODE MNIE WYMAGA ...BYM BYŁ OSTRY I KONSEKWENTNY W TYM CO NA TYM BOŻYM ŚWIECIE ROBIĘ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
przecież ANDRZEJ to takie miluskie imie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok