Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
1 Post

(kkkrzysztof)
Wiking
Tu masz namiary na firme ktora posredniczy w wymajmie kierowcow do veolia.
www.fleksi.no/
Oni organizuja kursy norweskiego jeszcze w polsce i zalatwiaja za ciebie wszystkie formalnosci.
Wydaje mi sie ze jest to najprostrze rozwiazanie dla ciebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
wpelni sie zgadzam z tym ze nietrzeba znac jezyka norweskiego zeby podjac w Norwegii prace bo jak napisal kkkkrzysztof dokladnie firma fleksi zajmuje sie werbowaniem kierowcow i oni organizuja kurs nauki norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

(katrin2600)
Stały Bywalec
oczywiscie chodzi mi o prace jako kierowca autobusów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Alex_m)
Wiking
kami napisał:
a dlaczego ten owy kolega nie poszuka sobie na start pracy w innej branzy tylko uparł sie na ten autobus jak chce pracowac za kołkiem to moze jako kierowca tirow tu nie trzeba za bardzo władac norweskim ang starczy wydaje mi sie i bedzie miał czas by sie douczyc jezyka



a dla czego ty sie uparlas i prezystajesz przy tym w kazdym kolejnym poscie ze ten pan sie kompletnie nie nadaje! nie rozumie skad ta twoja pewnosc o jego nie kompetencji????
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Alex_m)
Wiking
kami napisał:
a dlaczego ten owy kolega nie poszuka sobie na start pracy w innej branzy tylko uparł sie na ten autobus jak chce pracowac za kołkiem to moze jako kierowca tirow tu nie trzeba za bardzo władac norweskim ang starczy wydaje mi sie i bedzie miał czas by sie douczyc jezyka


a no pewnie dlatego ze ten pan jest kierowca zawodowym i chialby podjac prace w swoim zawodzie czy to jest grzech czy to cos zlego, nie po to zdobywal kwalifikacje na kierowce zeby teraz pracowac jako budowlaniec czy w jakim kolwiek innym zawodzie nie zwiazanym z jego kompetencjami!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
dare palicki
(mily74)
Wiking
jedz do stavanger veolia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Andrzej Plichta
(andy43)
Wiking
Nie jedź do Stavanger bo niczego tam nie załatwisz bez znajomości jezyka.Ja też pracowałem w ZKM Gdańsk teraz od dwóch lat pracuję w Norwegii w innym zawodzie i dowiadywałem się też w w Veolii.Powiedział mi ,że jeśli nauczę się języka norweskiego chociaż w minimalnym stopniu to mnie zatrudni.A dla ciebie jedyną drogą jest firma Fleksi która rekrutuje kierowców z Polski organizując kurs norweskiego.Z tego co wiem to nie ma tak wielkiego zainteresowania w tej chwili kierowcami z Polski ale można spróbować.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok