Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Kurs norweskiego w Lillestrøm - Norwegia

17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Chce zapisac sie na kurs norweskiego, jakies podstawy mam ale w sumie zaczalbym od samego poczatku. Interesuje mnie raczej dynamicznie idacy do przodu kurs w Lillestrøm. Ktora szkole mozecie polecic?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
153 Posty
Agata Dymna
(xdymna)
Stały Bywalec
Ja z czystym sumieniem mogę Ci zarekomendować ten kurs norweskiego
www.mojanorwegia.pl/nauka-norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Na poczatek bym wolal raczej cos w realu, nie przez internet. Ktos uczeszczal do jakiejs szkoly w Lillestrøm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
ass ass
(ass)
Wiking
jakby ktoś miał takie informacje to z chęcią czegoś się dowiem bo też poszukuje kursu w lillestrom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Ja sie zapisalem w koncu na kurs do folketuniversitet, zaczynam w poniedziałek. Dam znac za jakis czas jak to wyglada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Justyna Kaha
(cookie_j)
Wiking
Hej,
I jak ten kurs w Lillestrom?
Jak nauczyciele? Dużo jest kursantów?
Ja chciałam się zapisać w zeszłym miesiącu, ale ze względu na brak wystarczającej liczby osób kurs został odwołany...


Zna ktoś może namiary na jakieś inne kursy w tych okolicach?
Większość jakie znajduję są w Oslo...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(BorYaPcVerksted)
Wiking
Polecam.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Szymon Zięba
(henry1428)
Wiking
Czesc!
Ja uczeszczalem na kurs w Lillestrom, ktry skonczyl sie w tym tygodniu. Generalnie chyba mialem szczescie, ze go otworzyli, bo bylo nas jakims cudem 7 osob zapisanych. Jednak po tygodniu czy dwoch zrezygnowaly 2 osoby i przez reszte czasu bylismy w 4 lub 5, bo czasami kogos nie bylo.
Liczba osob byla tutaj akurat plusem, prowadzacy bardzo mily, lekcje prowadzil w zabawny sposob wiec i przyjemniej wszystko wchodzilo. Byl zaangazowany, bo nawet maile nam pisal z zdadaniami domowymi, podsylal rozne ciekawe linki i dodatkowe materialy. Generalnie polecam, jednak w Lillestrom ciezko o taka liczbe osob by otworzyc kurs.. Teraz chcialem sie od razu zapisac na A2 del 2 i co sie okazalo? Bylem tylko ja zapisany i odwolali ten kurs... Nie chce robic przerwy wiec zapisalem sie do Oslo, do glownej siedziby, maja ja w Nydalen wiec z tej strony jeszcze nie jest tak daleko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Jajanek97
(Jajanek97)
Wiking
Wiesz, zawsze możesz uczyć się online i to w polskiej szkole. Empik School Online daje Ci taką opcję Z lektorem umawiasz się na rozmowy przez kompa, kiedy masz chwilę, a zajęcia możesz robić nawet w środku nocy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(EJWojcik)
Wiking
Gdzie dokładnie odbywał się ten kurs w Lillestrøm?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok