Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

våtromsertyfikat - Norwegia

Czytali temat:
andrzej dorula emers emerson Seweryn Szmuc Anna Bak Magda Lena Paweł Podciarski GRZEGORZ SOBÓR Kasia K cysiek33 Rysiek Harper wojtek_t xxx (1353 niezalogowanych)
8 Postów
andrzej dorula
(andre970)
Wiking
witam ,jestem na kursie våtromkursk 30 pazdziernika mam egzamin na våtromsertyfikat A -Modul...potrzebuje pomocy w zakresie pytan..odpowiedzi po polsku w celu ulatwienia ,,zrozumienia lepiej tematu i zagadnien,,,,jestem murarzem -plytkarzem z wieloletnim stazem w w norwegii szesc lat i znam temat....ale sa zagadnienia z..hydrauliki,elektryki..budownictwa i sa terminy norweskie rozmawiam czytam,pisze po norwesku ale jezyk techniczny...hmmm,,,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
740 Postów

(Remigrant)
Wyjadacz
andre970 napisał:
witam ,jestem na kursie våtromkursk 30 pazdziernika mam egzamin na våtromsertyfikat A -Modul...potrzebuje pomocy w zakresie pytan..odpowiedzi po polsku w celu ulatwienia ,,zrozumienia lepiej tematu i zagadnien,,,,jestem murarzem -plytkarzem z wieloletnim stazem w w norwegii szesc lat i znam temat....ale sa zagadnienia z..hydrauliki,elektryki..budownictwa i sa terminy norweskie rozmawiam czytam,pisze po norwesku ale jezyk techniczny...hmmm,,,,Nie rozumiem w czym to masz aż taki problem.
Skoro znasz tak dokładnie zagadnienie zawarte w kursie, jak sam piszesz, to proponuje wszystkie niezrozumiałe tematy, poszukać na polskich stronach związanych z tym zagadnieniem zawodowym. Ja tak zrobiłem i tłumaczyłem sobie wszystko w obie strony.
Niestety w tym przypadku, trzeba samemu dokładnie "przysiąść fałd", inaczej znowu będą trudności ze zrozumieniem pytania na egzaminie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
gabriel zlodziej i damski bokser znowu sie wymadrza
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
andrzej dorula
(andre970)
Wiking
ok..dzieki..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok