Witam prosze o pomoc czy jest jakas szkoła w okolicach jesshiem/kløfta , ew coś w centrum Oslo ( znam tylko alfaskolen) ? Kiedyś były kursy w jesshiem ale aktualnie nie mogę znalsc żadnego info na ten temat
10 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii Straciłeś pracę w Norwegii lub sam się zwolniłeś? Złóż wniosek o zasiłek dla bezrobotnych i skorzystaj ze świadczenia. Komu przysługuje zasiłek dla bezrobotnych w Norwegii? osobom, którym wygasła umowa/kontrakt, osobom, które zostały zwolnione /zwolniły się same, pracownikom, którym czas pracy został zredukowany co najmniej o połowę. Dlaczego warto? Możesz ...