Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

prosba o sprawdzenie "oppsumering" do cv - Norwegia

Czytali temat:
Krystian Kedzia nn1 nn (1447 niezalogowanych)
4 Posty
Ela Morela
(Elisabete)
Wiking
witam, jeśli ktoś z cudownych rodakow bylby tak mily i uprzejmy (wcale sie nie podlizuje) to prosze o sprawdzenie, napisanej przeze mnie krotkiej wypowiedzi do cv


"Jeg flyttet fra Polen til Norge c.a.2 år siden. Jeg kom hit til mora min, men nå bor jeg alene. Jeg er ærlig, hyggelig, flexibel og punktlig. Jeg har godt humor, erfaring med gruppearbeid. Jeg jobber efektiv (17 uker vinner i frukt og grønt Rimi konnkurransen) og lærer meg fort. Min norsk er litt dårlig, men jeg skal begynne norskkurs (A2) i september. Jeg lærer mye og jeg vil få sertifikat Norskprøve B1 i neste år."



tusen takk!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Poprawnie w miarę ale piszesz straszne pierdoły. Co to ma być?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
oppenheimer napisał:
Poprawnie w miarę ale piszesz straszne pierdoły. Co to ma być?

taka telenowela bez zadnego polotu...

umiem, wiem, potrafie - a nie: jestem mila i uprzejma i do tego historia zycia i przyszlosciowe plany ktore sa wynikiem tego ze dårlig norsk.... yhm... takie mydlo powidlo dla mnie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Antek Norsk
(Antosiek)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
138 Postów
Michal Lozicki
(krefes1)
Stały Bywalec
Jeg tror at det er veldig bra!!! Men også jeg er ikke ekspert!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
wyrzuc fleksibel chyba ze lubisz pracowac po nocach i na vikar 2 t rano i 3 t wieczorem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
704 Posty
MultiNOR Konsultant
(MultiNOR)
Wyjadacz
Elisabete napisał:
witam, jeśli ktoś z cudownych rodakow bylby tak mily i uprzejmy (wcale sie nie podlizuje) to prosze o sprawdzenie, napisanej przeze mnie krotkiej wypowiedzi do cv


"Jeg flyttet fra Polen til Norge c.a.2 år siden. Jeg kom hit til mora min, men nå bor jeg alene. Jeg er ærlig, hyggelig, flexibel og punktlig. Jeg har godt humor, erfaring med gruppearbeid. Jeg jobber efektiv (17 uker vinner i frukt og grønt Rimi konnkurransen) og lærer meg fort. Min norsk er litt dårlig, men jeg skal begynne norskkurs (A2) i september. Jeg lærer mye og jeg vil få sertifikat Norskprøve B1 i neste år."



tusen takk!


Przygotowanie profesjonalnego CV lepiej powierzyć ekspertom, aby uniknąć błędów językowych i kontrowersyjnych lub zbędnych informacji. Również standardy CV w Norwegii są specyficzne.

Więcej informacji można znaleźć tutaj: www.mojanorwegia.pl/tlumacz-norwesko-polski
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok