Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
adam różalski Justyna G Anna Hanna (4268 niezalogowanych)
14 Posty
totek 1623
(totek1623)
Wiking
Alez prosze bardzo.
Chcialabym studiowac architekture wnetrz, architekture badz kierunek powiazany ze sztuka i wzornictwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
Optymus_anihilacja napisał:
totek1623 napisał:
na prawde? czytalam ze sa, tylko bardzo rzadko..

Oczywiscie wiem ze rekrutacja na ten rok juz minela.
Mialam na mysli i tak nastepny rok, poniewaz pobieramy sie w pazdzierniku.

A od ktorego mirsiaca studenci zaczynaja nauke??


Naprawde to mozesz isc na polonistyke Paulinko, na pewno sie ze mna zgodzisz.


Ale zasad uzywania znakow przystankowych uczono w szkole podstawowej.

PS
Moze znaczna czesc osob kieruje sie tym co zoastalo napisane w wikipedii cyt. "W razie wątpliwości związanych z użyciem znaków przestankowych należy się więc kierować przede wszystkim zasadą zrozumiałości zapisywanego tekstu i stosować taką interpunkcję, która zapewni najlepszy odbiór zapisanych treści."
zrodlo: pl.wikipedia.org haslo Interpunkcja.


Bez przesady z ta interpunkcja - chodzilo mi jedynie o "na prawde"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
totek 1623
(totek1623)
Wiking
A mi chodzilo o sam fakt.
No coz, widocznie typowy polak musi sie zawsze pokazac, niekoniecznie z najlepszej strony.

__________________
Jak nastepne osoby nadal beda mialy problem np. z ortografia innych, niech sie po prostu nie wypowiadaja na ten temat i zachowaja to dla siebie.
Bardzo prosze o wskazanie uczelni w Oslo i okolicach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
totek1623 napisał:
[quote]Nie chcialam byc nie grzeczna ale sam zaczales..
Nie weszlam na forum po to, aby nauczyc sie ortografii, tylko zeby uzyskac informacje, które mnie interesuja.

Dowiedzione jest naukowo, iz osoby, ktore wytykaja innym bledy maja niska samoocene i probuja sie w ten sposob dowartosciowac.



A gdybys mogla Paulinko napisac"gdzie" zostalo to dowiedzione, no i jezeli nie dowiodlo sie samo , to moze jeszcze "kto" dowodzil tak ciekawa hipoteze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
totek1623 napisał:
A mi chodzilo o sam fakt.
No coz, widocznie typowy polak musi sie zawsze pokazac, niekoniecznie z najlepszej strony.

__________________
Jak nastepne osoby nadal beda mialy problem np. z ortografia innych, niech sie po prostu nie wypowiadaja na ten temat i zachowaja to dla siebie.
Bardzo prosze o wskazanie uczelni w Oslo i okolicach.


A co to za twór ten" typowy polak" - pewnie w mysl sentencji "Co zlego, to zawsze inni"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
totek1623 napisał:
Nie chcialam byc nie grzeczna ale sam zaczales..
Nie weszlam na forum po to, aby nauczyc sie ortografii, tylko zeby uzyskac informacje, które mnie interesuja.

Dowiedzione jest naukowo, iz osoby, ktore wytykaja innym bledy maja niska samoocene i probuja sie w ten sposob dowartosciowac.

A skoro z Ciebie taki ortograf, to nie wydaje mi sie zeby przed ale stawialo sie przecinek, albo" Powole" pisalo z duzej litery.

Dzieki za informacje
Pozdrawiam


A co do nastepnego inteligentnego Pana...
Po to sie pytam o system zaoczny, by moc pracowac w tygodniu.

Rowniez pozdrawiam


To wydaje Ci sie blednie: www.prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-ale
(chyba, ze masz na mysli piwo typu ale, wtedy piszemy bez przecinka)

Napisalem ci odpowiedz, nie ma studiow zaocznych, a mozesz pracowa i studiowac jednoczesnie, ale tylko i wylacznie ma pol etatu.

Ergo:
- studiow zaocznych nie ma ( takich jak w Polsce)
- studiujac dziennie mozesz pracowac

@Optymus_anihilacja
Moze chodzi o polaka takiego: Homo sapiens sapiens var. polonicus ex situ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
totek1623 napisał:

badz kierunek powiazany ze sztuka i wzornictwem.


Hei Paulinko-dziewczynko, nie zwazaj na tych gburow, co to nie potrafia wznies sie ponad przyziemne sprawy
Widac od razu, zes dusza artystyczna i obce ci sa konwenanse (ortografia) i wszelkie przyziemne przymusy i regulacje. Tys nie do tego stworzona, sztuka sama sie obroni i jezyka mowionego nie potrzebuje, ani angielskiego, ani norweskiego, ani jakiegokolwiek innego. Sztuka jest ponad to !!!
Ostatnio wpadl mi mi w oko kurs szydelkowania, tam mozesz w pelni wyzwolic swoja kreatywnosc i ukazac swoje artystyczne wnetrze. Nie zniechecaj sie, pamietaj: sztuka ponad wszystko !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok