Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
bogdan bielski Arkadiusz S Agata Dymna Hubert HUBSON Sylwia Wojcik maniek marek SŁAWOMIR KUCZYŃSKI natalia MojaNorwegia Daisy77 w katarzyna12 Rafał T. Bartek Szulc (8428 niezalogowanych)
6 Postów
Wiking
kurs j.norweskiego jest na Chomik pl. szukaj limetka 81, jest fantastyczny sama korzystam z tego pozdrawiam :l
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Pułanecki
(pulanecki56)
Wiking
witam Marcelino,mam prośbę podaj dokładnie login i hasło do tego chomika,wpisałem na stronie limetka 81 i wyświetliła mi informacja,że nie ma takiego chomika:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Wiking
limetka81 hasło kuku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
400 Postów

(marta86)
Wyjadacz
Witam
Szukamy jeszcze jednej osoby na prywatne lekcje j.norweskiego w Sola.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adam Pułanecki
(pulanecki56)
Wiking
ale na stronie www.chomikuj.pl po wpisaniu w wyszukiwarce limetka 81 wyświetla mi się następująca informacja: Nigdzie nie widać tego Chomika. Sprawdź czy nie zrobiłeś błędu w nazwie bądź też dowiedz się dokładniej o nazwę. Możesz także wyszukiwać podając nazwisko bądź nick właściciela. Może napiszesz link z pod stronką tego chomika a ja tylko wpiszę hasło,proszę.Z góry dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
pulanecki56 napisał:
ale na stronie www.chomikuj.pl po wpisaniu w wyszukiwarce limetka 81 wyświetla mi się następująca informacja: Nigdzie nie widać tego Chomika. Sprawdź czy nie zrobiłeś błędu w nazwie bądź też dowiedz się dokładniej o nazwę. Możesz także wyszukiwać podając nazwisko bądź nick właściciela. Może napiszesz link z pod stronką tego chomika a ja tylko wpiszę hasło,proszę.Z góry dziękuję i pozdrawiam

Tak na przyszłość : nazwy urzytkownika pisze sie ciągłością, czyli po limetka nie ma spacji... jest limetka81.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Janecki
(JanPio)
Wiking
Zalaczam link norweski.eskk.pl/
Na forum widzialem jak ktos pisal ze umiescil ten kurs na stronie chomika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok