Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Nauka jezyka norweskiego - Norwegia

Czytali temat:
bogdan bielski Arkadiusz S Agata Dymna Hubert HUBSON Sylwia Wojcik maniek marek SŁAWOMIR KUCZYŃSKI natalia MojaNorwegia Daisy77 w katarzyna12 Rafał T. Bartek Szulc (8439 niezalogowanych)
11 Postów

(PrzemoPtb)
Wiking
Czy ktos sie orientuje o szkole jezyka norweskiego w Bardufoss,a moze ktos moze dac korepetycje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aisak2 .
(aisak2)
Wiking
Witam, swoje pytanie kieruję do osób udzielających lekcji norweskiego prywatnie. Ile kosztuje godzina takiej lekcji?? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ja słyszałam,że jest jakiś kolo który przez skype udziela lekcji ale wiecej na ten temat informacji to moze "kami" udzielic z naszego forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -13  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
magdalena_d84 napisał:
ja słyszałam,że jest jakiś kolo który przez skype udziela lekcji ale wiecej na ten temat informacji to moze "kami" udzielic z naszego forum

hahaha dzięki za reklamę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aisak2 .
(aisak2)
Wiking
Lekcje na skype nie wchodzą w grę, ponieważ jedna mała urocza osóbka strasznie by mnie rozpraszała. Na kurs też sobie nie mogę pozwolić, bo nie mogę jej pozostawić bez opieki Pozostają mi tylko lekcje prywatne, i tylko w weekendy bo mąż będzie w domu i zaopiekuje się córką. Proszę o informację jaki jest koszt takiej godzinnej przyjemności obcowania z j.norweskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Koszt godziny wynajecia prywatnego nauczyciela to od 250 do 350 koron za godzine,czasami tez wiecej nawet. Srobuj moze zrobic jak ja kiedys tam(trwa do dzisiaj)-zorganizuj grupe 5 osobowa u siebie w domu lub kogos znajomego i w sobote mozecie spokojnie sie uczyc.Koszt rozbije sie na 5 osob wiec znosny a i nauka w takiej grupie jest nie najgorsza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aisak2 .
(aisak2)
Wiking
W takim razie ta przyjemność będzie bolesna dla mojego portfela A z zebraniem grupy mogę też mieć problem(mieszkam tu od niedawna i znam tylko jedną osobę), ale może na forum znajdzie się ktoś chętny na lekcje w Sola??
Bardzo dziękuję za informacjęPozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Aisak2 .
(aisak2)
Wiking
Ponawiam pytanie. Czy jest ktoś chętny na prywatne lekcje j.norweskiego w Sola???????
Nauka rozpocznie się pod koniec lutego, ewentualnie z początkiem marca. Poszukuję dwóch albo trzech chętnych osób. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Janecki
(JanPio)
Wiking
A ja sie ucze z ESKK. Tanio i skutecznie. Wystarczy troche samodyscypliny. Zaczalem sie uczyc Norweskiego calkiem niedawno ale mam doswiadczenie z jez. francuskim z tego kursu. Poswiecajac ok 1 godz. dziennie po roku czasu w zasadzie zaczalem swobodnie rozmawiac po francusku a zapewniam ze gramatyka duzo trudniejsza od norweskiego wiec mam nadzieje ze tutaj bedzie prosciej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Anna Balawender
(AniaB)
Wiking
hej jaki jest koszt tego kursu z ESKK??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok