Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
(2274 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ja moje drzewo genealogiczne znam ale niezamierzam go tutaj wklejac skoro ty volksgiermancu boisz sie nawet pokazac czy wygladasz jak sterotypowy volksgiermaniec. I do tego smiesz kwestionowac moje slowiansko aryjskie pochodzenie. Przedstaw sie to bedziemy wiedziec kim jest jeden z najwiekszych volksgiermancow wsrod wszystkich Polakow.

A tutaj cos dla lepszego zrozumienia. Autorzy tego filmiku/piosenki mieli na mysli tylko Polske lecz jako iz na koniec przedstawiaja obraz Berlina z 1945tego oraz ze wzgledu na tekst:

"Za wolność „naszą i waszą!
Do ostatniej kropli krwi,
Walczyli o każdy skrawek ziemi"

ktory pasuje rownie dobrze do nas Polakow jak i do Rosjan czy Serbow (tych ktorzy nie byli komuchami) etc. to pozwalam sobie interpretowac ta "nute" jako skierowana do wszystkich Slowian rowniez nie Polskich bohaterow spod Stalingradu, Prochorovki czy wlasnie samej tez bitwy o Berlin. Zwyklych Slowian ktorzy mieli gdzies gruzina i jego giermanska komusza ideologie a walczyli poprostu o swoj kraj i o cala Slowianska rase, wszystkie Slowianskie narody przeciw giermancowi. Walka o przetrwanie by niezyc w kajdanach niczym volksgiermaniec.



Kto potrafi myslec zrozumie, bo volksgiermancy nawet nie wiedza iz zyja w kajdanach na kolanach przed giermanskim panem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Lo kurwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Imperator1988 napisał:
Ja moje drzewo genealogiczne znam ale niezamierzam go tutaj wklejac

z potopem szwedzkim pradziad przyszedł
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jasta a ty sprawdzales swoich prapradziadow? I co nieudalo sie znalezc giermanca? A ja moje drzewo genealogiczne znam i nawet jesli kiedys w nim byl gdzies jakis praprapraprapra.....dziad szwedzki wlasciciel ziemski w 18 wieku to i tak niezmieni to 99,99 % czystej Slowianskiej krwi oraz 100 % aryjskiej w calym znanym drzewie genealogicznym. Pozatym z jednej strony w drzewie genalogicznym jest carski pulkownik ozeniony z prapraprapra.....wnuczka samego "Jaremy" jesli wiesz kim byl czlowiek ktory swoich wrogow lubil na pal nabijac, oraz smial sie prosto w twarz calej tatarskiej hordzie lacznie z volksgiermancem "Chmielem" (ktory marzyl o tym ze giermancy pokonaja Polske pewnie jakis przodek volksdeutscha bandery).

Tacy volksgiermancy jak ty jasta wprawiaja nawet rodowitych giermanow w zdumienie swoja sluzalczoscia i probami bycia bardziej giermanskim od giermanca. Chociazby gdy przygladali sie "ukrainskiemu SS Dierlewagnera" czy "UPA Bandery" to sami giermanscy panowie volksgiermancow byli zdumieni czynami swoich podnozkow. Bo sami czasem nawet na zydach takich niedokonywali (poza "naukowymi" eksperymentami ktore jakos tam uzasadniali naukowo).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
albo musze przestac pic
albo okuliste odwiedzic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
kryss napisał:
albo musze przestac pic
albo okuliste odwiedzic

cóż żeś uczynił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok