Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

folkeuniversitetet kurs intensywny 1A - Norwegia

Czytali temat:
paula punapuna Sylwia Zadara Slaw xxx Michał Bok Kasia Ka M...o...n..i..k..a :) JustaLeila Damian Kołodziejczak Agnieszka86 (3382 niezalogowanych)
7 Postów
Wiking
kurs 4h X 4dni x 4tygodnie zawiera materil 5 rozdzialow "pa vei" ktore dzieci w podstawowce moga zrobic w ciagu kilku dni.
Wiec jak ten intensywny kurs wyglada w takim razie bo jestem przerazona ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
beznadziejnie wyglada trzeba sie uczyc i tak samemu a za kurs zabulic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
material jaki robi sie na tym kursie przy takiej ilosci godzin powinien byc eeeeee.....3 razy tyle tego jak dla doroslych osob w grupie
wiec o co tu chodzi?
ja rozumiem ze 18 osob musi wszystko powtorzyc itd ale kurde....to jest jurs dla opuznionych czy co?
co sie robi podczas tych 4h?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
nie pytaj przerabia sie ksiazke i cwiczenia troche gramatyki jak skoncze to Ci napisze ale i tak jak sie sama nie wezme za nauke to sie nic na A1 nie naucze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
no powiedz jak zobaczylam ta ksiazke to stwierdzilam ze od razu zapisze sie na B1 bo te wszystkie cwiczenia z pa vei zrobic se moge sama

po 4 tygodnia i wylozeniu na to 6000 cos wiecej chce umiec niz jeg heter i dukanie godziny

CHYBA ZE na tych zajeciach jest cos takiego super o czym ja nie wiem i nadaje temu wydaktowi sens
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
125 Postów

(hananaszk)
Stały Bywalec
nie ma zapisalismy sie bo myslelismy ze musimy miec po koleji papierki z a1 a2 itd ale chyba nie chociaz musze to sprawdzic sama sie staram uczyc narazie, wiecej niz jag heter i t d sie na tych zajeciach nie nauczysz moze ciut z wymowy slowek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Tez mi sie tak wydawalo po tym jak zobaczylam ksiazke.
babka ztobila wielkie oczy jak zobaczyla ze chce tyle poziomow przeleciec od razu b1 i dala test online wiec zobaczymy

folke i tak ma niezle opinie, wiec Co jest lepszego?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Magda Magda
(MagdaM)
Wiking
Z tego co ja slyszalam A1 sie w ogole nie oplaca robic
Nie trzeba robic kursow od poczatku , oni moga sprawdzic Twoja wiedze testem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok