Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Paweł G. Grzegorz G. Agata Dymna Paweł Szkołut Magdalena Fabczak Michal Lozicki Maggie D Amanda Daleszczyk Bozenka wiktoria adag Michal H Agnieszka Pikor Ania41 Ania (10976 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie jest do bani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Bogini napisał:
Czyli pomysł ze studiami filologii norweskiej jest do bani?
Nie jest do bani jak chcesz pracowac jako np. lektor jezyka norweskiego, tlmacz, itp., czyli wiazesz z norweskim swoja przyszlosc.
Jezeli natomiast chcesz tylko nauczyc sie norweskiego, no to jest to pomysl do bani. Stracisz tylko te kilka lat, ktore bys moga przeznaczyc na nauke czegos innego. Filologia to nie tylko naka jezyka, lecz rowniez nauka historii, kultury i literatury danego kraju. Zaloze sie, ze przerabiaja tam Kongesagaer.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Litwin
(malitw)
Wiking
Czy ktoś miał doświadczenie z kursem norweskiego w Krakowie w szkole Lingualand - www.lingualand.pl ? Po znajomych nikt się norweskiego nie uczy i ciężko o jaką opinie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Liljan Andersen
(Liljan)
Początkujący
Kurs jest dobry, ale korepetycje z lektorem norweskim lepsze, ja chodzilam w Warszawie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Do czego potrzebny jest komus - norweski w Krakowie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Witaj Macku,

Pawel Szkolut, ktory uczy j.norweskiego na tym kursie byl moim nauczycielem na kursie w Rzeszowie, w EMPIK-u. Dojezdzal z Krakowa na zajecia. W Pl zdawalam NP1, jestem bardzo zadowolona z tego nauczyciela, wiem, ze udziela lekcji takze w grupach prywatnie. Pisz na priv w razie czego...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Lepszy cwaniak!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Ewa Nazwisko
(jellyfishek)
Nowicjusz
Ja się uczę metodą direct
szybko, sprawnie i na temat. Najpierw mówimy. Gramatyka dojdzie jak już będziemy mówić.
Nie ogarniam po co jechać do Krakowa, tracić urlop i jeszcze płacić ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
PAWEŁ J
(pjpl2)
Wiking
UTHULE.PL

PROWADZONY PRZEZ PANA PAWŁA W KRAKOWIE JAKO INTENSYWNY KURS JEZYKA NORWESKIEGO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z JEZYKIEM NORWESKIM
BYŁEM NA TYM KURSIE W LUTYM I BARDZO ŻAŁUJE WYDANYCH TAM PIENIEDZY.
KILKA OSOB ZREZYGNOWAŁO PO JEDNEJ LEKCJI.
JA ŁUDZAC SIE ZE BEDZIE LEPIEJ ZOSTAŁEM DO KONCA I TERAZ ROBIAC A2 W GDANSKU MAM TAKIE PLECY Z WYMOWA I SKŁADNIA ZDANIA ZE AZ WSTYD.
NAUCZYCIEL-PAN PAWEŁ NIE POTRAFI SKLECIC PEŁNEGO ZDANIA PO NORWESKU I TO DOSŁOWNIE. OCZYWISCIE MACIE KILKA KSIAZEK-KSEROWEK-NA KTORYCH NIC NIE WIDAC ALE PRACA Z 4 KSIAZKAMI NA RAZ TO TOTALNA PORAZKA.
JEZELI KTOS SZANUJE SWOJE PIENIADZE TO MOGE TYLKO POLECIC GDANSK LUB WROCŁAW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
PAWEŁ J
(pjpl2)
Wiking
a potrafił powiedziec cos po Norwesku ten twoj nauczyciel kochana??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok