Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

sklep z polskimi artykulami - Norwegia

Czytali temat:
(1093 niezalogowanych)
35 Postów
taka jakas
(pompka)
Nowicjusz
Podobno gdzies w "starym" centrum Sandnes jest sklep pakistanski, gdzie mozna kupic polskie rzeczy - slodycze, ogorki itp Czy jest tu ktos, kto moze mi napisac gdzie dokladnie sie on znajduje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
pompka napisał:
Podobno gdzies w "starym" centrum Sandnes jest sklep pakistanski, gdzie mozna kupic polskie rzeczy - slodycze, ogorki itp Czy jest tu ktos, kto moze mi napisac gdzie dokladnie sie on znajduje?jak jedziesz od strony amfi, w kierunku langaty, mijasz najpierw esso po lewej stronie, później shella, przejeżdżasz pod tunelem i za 50m masz po lewej stronie
gjesdalveen 36
p.s. niewem czy o ten ci chodzi bo jest jeszcze jeden na końcu langaty mix import, na przeciwko ica matkroken
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
nie poddawaj sie
moze jednak przelkniesz kawior lososia i ser brie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
taka jakas
(pompka)
Nowicjusz
jasta102 napisał:
nie poddawaj sie
moze jednak przelkniesz kawior lososia i ser brie


wiesz, przelkne tez gorsze rzeczy, dzieki za komentarz, naprawde duzo wniosl w ten watek!



AndersB mix import - to ten sklep, ktos mi tlumaczyl, ze nazywa sie mxsport... dzieki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów
P. yy
(DratilHelvete)
Stały Bywalec
Ogórki kiszone w MxSport w pakiecie do sanek chyba hehe albo *typisk polsk fiskeset* wędka,krewetki,siatka kiwi,ogórki i wóda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok