Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Anna Drozd Krzysztof Kulig Sławomir Rojewski MarysiaMN D Patryk Oleszek arek klepp Jowita W Vasyl Wasyl Mateusz Cz Marta1910 Personell Agent Norway (5642 niezalogowanych)
33 Posty
Nowicjusz
Uwaga nie prowadze wypozyczalni lodek ani innego sprzetu plywajacego takze prosze do mnie nie pisac w tej sprawie.
A tak pozatym jest tu ktos kto jezdzi na pstragi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(horeszko13)
Wiking
Ja jeżdżę na jedno jeziorko koło Sviland, spoko miejscówka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
andrzej kkkkk
(andreass211)
Nowicjusz
pozwolonko jakies tam trzeba? tylko pstag tam jest czy jeszcze cos dostales?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów

(horeszko13)
Wiking
Ja nie mam żadnego pozwolenia, nikt mnie się nigdy nie pytał o nic takiego. Czy coś innego oprócz pstrąga jest to podejrzewam że nie, ja tylko pstrągi wyciągałem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(kamilbarnat)
Wiking
Cześć , czy znasz jakies miejscówki na Lura ?? Chętnie bym powędkował, nie mam auta, a na drugą strone to kawałek
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
kamilbarnat napisał:
Cześć , czy znasz jakies miejscówki na Lura ?? Chętnie bym powędkował, nie mam auta, a na drugą strone to kawałek jest, idź brzegiem a znajdziesz kup rower autopass bo bramka po drodze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(kamilbarnat)
Wiking
ale dowciapny jestes hah usmialem sie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(KubaSchuster)
Wiking
Jeśli mówimy o tym samym jeziorku na Sviland (z tamą betonową) to raczej tylko pstrągi, przynajmniej nic innego tam nie złowiłem - do tego nie za duże max jakieś 30cm, ale kolega mówił o węgorzach. Ładne miejsce nawiasem mówiąc. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok