Witam slyszal ktos moze o kursie Norweskiego w Lier lub w Drammen od listopada? Interesuje mnie kurs wieczorowy ktorz nie odbywa sie w poniedzialki i wtorki.
12 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
4 stanowiska pracy Pilnie poszukujemy betoniarzy do długoterminowego projektu trwającego do końca roku.