Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
bozena wadolowska Ewa Ziętala Maja Sokołowska xxxxxx xxxxxxxxxxx Magdalen@ Maga40 Karolam Łukasz Ch Krzysztof Rodak DziurawaMarysia Łukasz Pierwszy (8616 niezalogowanych)
50 Postów
Aga Cz.
(Aga1974)
Nowicjusz
Ja także używam wzorów z gazetek, czasami coś tam sama stworzę, ale nie zawsze wychodzi ładne, więc wyszukuję czegoś ładnego i gotowego. Ten wzór wybrałam dlatego, że można samemu decydować o wielkości i kształcie. Może Ci się spodoba
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Aga Cz.
(Aga1974)
Nowicjusz
Zapomniałam, dokładam jeszcze zdjęcie pojedynczego elementu, nie jest jeszcze wykrochmalony. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
retier1 napisał:
...... Co prawda , tylko z patrzenia ale znam ból tworzenia tych arcydziełek I nie wróżę dobrze twej szyji W każdym bądź razie,samych satysfakcji życzę

No i stalo sie. Mam przymusowa przerwe w moim "tworzeniu". Uczeszczam na zabiegi do fizjoterapeuty i czekam na rozwoj wypadkow. Tak ze na razie musze zajac sie czyms innym. Tylko nie wiem czym, bo moje drugie hobby - pieczenie ciast - jest niebezpieczne dla zdrowia i wygladu zewnetrznego.
Pozostaje mi uczys sie wiecej niz bym chciala. Zaczelam szkole i mam duzo obowiazkow z tym zwiazanych, ale dla odprezenia zawsze szydelkowalam. A teraz co?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
ankaper napisał:
retier1 napisał:
...... Co prawda , tylko z patrzenia ale znam ból tworzenia tych arcydziełek I nie wróżę dobrze twej szyji W każdym bądź razie,samych satysfakcji życzę

No i stalo sie. Mam przymusowa przerwe w moim "tworzeniu". Uczeszczam na zabiegi do fizjoterapeuty i czekam na rozwoj wypadkow. Tak ze na razie musze zajac sie czyms innym. Tylko nie wiem czym, bo moje drugie hobby - pieczenie ciast - jest niebezpieczne dla zdrowia i wygladu zewnetrznego.
Pozostaje mi uczys sie wiecej niz bym chciala. Zaczelam szkole i mam duzo obowiazkow z tym zwiazanych, ale dla odprezenia zawsze szydelkowalam. A teraz co?

możesz piec ciasto i oddwać głodnym. a serio masz jakiś fajny,prosty przepis? bo ja ciągle piekę jedno ciasto z gruszkami(genialne) ale przydałaby się jakaś odmiana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
yzia:
możesz piec ciasto i oddwać głodnym. a serio masz jakiś fajny,prosty przepis? bo ja ciągle piekę jedno ciasto z gruszkami(genialne) ale przydałaby się jakaś odmiana.[/quote]


Smaczne było, mniam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Ciasto czekoladowe doskonale zaczerpniete ze strony www.kwestiasmaku.pl Sprawdzilam. Jest wysmienite i wbrew pozorom nie jest trudne w przygotowaniu. Naprawde warto je upiec. Goroco polecam.

www.kwestiasmaku.com/desery/czekolada/ci...oladowe/przepis.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Albo ten. Jest bardzo prosty i szybki w wykonaniu i jedzeniu
forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=36387&...b3c2a75012c059a1e0f5
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
mniam oba wyglądają super.dzięki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Wykonalam dwie serwety na szydelku. Sa to moje pierwsze serwety. Ucze sie nadal coraz to nowych wzorow i motywow.



Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Katarzyna Reichel
(kasia32)
Wiking
Jestem zachwycona waszymi serwetkami.
Ja bardziej to haftuje obrazy.
Bardzo to lubie.
I mnie to odpręża .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok