Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Filmowanie lustrzanką - Norwegia

Czytali temat:
(1705 niezalogowanych)
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Witam Serdecznie!!!

Na wstępie zaznaczam że to forum dla mnie to wielkie niepruzumienie,ale chętnie podziele się informacjami na temat filmowamia lustrzankami, fotografuje parę lat, lustrzanka (canon) to moja druga dziewczyna wchodzę w temat "film lustrzanką" który jest niesamowity ale i pełen tajemnic, chętnie podziele się wiadomościami na ten temat.
Pozdrawiam Artur
P.S. Mam nadzieje że administracja nie usunie mojego postu jak zwykle to bywa!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
No właśnie, nie wiem o co pytać. My filmujemy nasze dzieciaki lustrzanką Nikon D90, sprzedaliśmy kamerę. Ostatnio mój mąż stwierdził, że musimy nabyć nową, bo aparatem nie tak wychodzi. Moim zdaniem całkiem tak samo, poza tym, że jest ograniczenie czasowe, chyba 5 min, a potem trzeba kręcić kolejny filmik. Ja się aparatem nie bawię, bo nie mam czasu na razie, a szkoda. Nie wiem więc prawie nic na ten temat. Tak się tylko zastanawiam po co mój mąż najpierw sprzedał kamerę, a teraz chce kupić nową??? Może coś doradzisz? Choć ty, jako miłośnik Canon zapewne zaraz pojedziesz na tego naszego Nikona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Witam!!!
Nie nie pojadę na Nikona jest tak samo dobry jak Canon niestety jeśli chodzi o filmowanie nikon na dzien dzisiejszy został w tyle. Co chcesz wiedzieć pisz!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Tak przy okazji na dzień dzisiejszy to nie 5 minut tylko około 20 min przynajmniej w canonie a to bardzo dużo podam Ci wszystkie linki nktóre tłumacza filmowanie lustrzanką
mam nadzieje że jakoś ułatwi Ci to rozwiązanie problemu zakupu kamery
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Na dzień dzisiejszy, tzn w modelach sprzedawanych teraz??? My naszego Nikona kupiliśmy w listopadzie 2008 i widzę tam tylko 5 min. Trochę traci ostrość przy poruszaniu się za dzieckiem, lepiej oczywiście filmuje się na statywie. Na zewnątrz chyba jeszcze nie próbowałam. Właśnie zadzwoniłam do męża z pytaniem co mu się nie widzi, chodzi właśnie o tę ostrość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Do filmowania wspomnień z wakacji, kiedy ujęcia z kamery mają tylko przypomnieć(pobudzić) twoją wyobraznię wystarczy najprostsza kamera, gorzej jest jeśli mchcesz pokażać to innym!!! Tu już musisz znać trochę zasad filmowania a w ty wszystkim pomaga lustrzanaka można uzyskać efekty na które nie pozwala prosta kamera
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
No więc jak, napisz jakieś podstawowe zasady dla laików? Co z tą ostrością? I z czasem filmowania?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Powinnam zaznaczyć, że te filmy to dla nas, dla wspomnień, nie do chwalenia się, bo nie mamy takich potrzeb, niemniej fajnie byłoby mieć ostre i dłuższe niż 5 min wspomnienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Oczywiście zapraszam do duskusji wszystkich filmujących lustrzanką może nauczę się czegoś nowego!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
102 Posty
artur grzybacz
(arturnor1)
Początkujący
Niestey mąż ma racje lepsza do tego celu jest nawet najtańsza videokamera.
Pozdrawiam i życze miłych ujęć!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok