Witam,jeden kolega ze Stabekk sie odezwal I tez jest za wykopkami wiec jest nas trojkamozemy sie wszyscy spotkac,masz jakies miejscowki?Najlepiej bylo by zapytac na jakiejs farmie
8 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe