Witam. Potrzebuję opini na temat słuchawek nausznych. Czy ktoś może coś polecić? AKG,Beats, Bose,JBL, Sony. Właśnie jestem na kupnie. Czekam na wasze opinie, poglądy oraz pomoc. Dzięki
9 Lat, 1 Miesiąc temu
1 NOK
16 PostówES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668) W związku z pilnymi nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Stolarz/Cieśla konstrukcyjny Ilość wakatów: 12 Miejsce pracy: Kristiansand Nr. ref.: CK/21 Obowiązki: - prace wykończeniowe, montaż drzwi, okien Wymagania: - doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - umiejętność pracy samodzielnej - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego Pracodawca norweski oferuje: - atrakcyjne ...