Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kurs Gry na Gitarze Klasycznej - Norwegia

Czytali temat:
Anna B aurelia1985 Wierzbicka walunio (806 niezalogowanych)
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Witajcie!
Kto chętny na darmowy kurs gry na gitarze proszę o wstępne wpisy na forum. Kurs ruszy w okolicach maja w Oslo.
Całkowicie bezpłatnie. Jedynym wymogiem bedzie posiadanie własnego wiosła(czyli gitary).
Kurs na świerzym powietrzu chyba,że ktoś zaoferuje "dach nad głową".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Anastazja :)
(niezapominajka741)
Początkujący
Mam takie pytanie ogólne . Ile trzeba mieć lat żeby zacząć grę na instrumencie nie koniecznie na gitarze ? Mam 20 miesięcznego synka i chciałabym go zapisysać na naukę gry ,ale nie wiem czy to nie za wcześnie i też nie wiem gdzie tutaj w Oslo uczą takiego rzemiosła ? Jakby mogła Pani coś podpowiedzieć byłoby miło . Bo domyślam się ,ze te spotkania na świerzym powietrzu to już raczej dla starszych osób Dziękuję i pozdrawiam Ania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Post No Bills)
Wiking
Silesia napisał:
Witajcie!
Kto chętny na darmowy kurs gry na gitarze proszę o wstępne wpisy na forum. Kurs ruszy w okolicach maja w Oslo.
Całkowicie bezpłatnie. Jedynym wymogiem bedzie posiadanie własnego wiosła(czyli gitary).
Kurs na świerzym powietrzu chyba,że ktoś zaoferuje "dach nad głową".

Chetnie skorzystam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Viola Bacz
(Silesia)
Stały Bywalec
Takie maleńkie ludki to nie tyle się uczy gry na instrumencie, lecz "oswaja" z rożnymi instrumentami i dźwiękami jakie wydają. Bawi się melodią. Naukę jako naukę rozpoczyna się w wieku od 3 lat. ale od regóły zawsze są wyjątki. Jeżeli dziecko wykazuje utalentowanie nie widzę przeciwwskazań aby naukę przyspieszyć. Należało by zwrócić uwagę czy bardziej tej nauki nie robimy ze względu na siebie, a nie chęć dziecka co zasadniczo moze skrzywić mu psychikę i zniechęcić. A co kursu dla dzieciaczków..Taki był mój pierwotny zamysł. Jeżeli czasu mi starczy to możemy zorganizować taki kursik-zabawę dla brzdąców.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
92 Posty
Anastazja :)
(niezapominajka741)
Początkujący
Dziękuję za szybką odpowiedź. Jeżeli znajdzie się jeszcze kilku chętnych maluszków to my byśmy chętnie dołączyli ,żeby sprawdzić czy gra na gitarze zaintersuje naszego Niunka . Tylko nie mamy jeszcze instrumentu . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(funmanok)
Wiking
A moze znajdzie sie ktos w Stavanger , kto pomoze w nauce gry na tym instrumencie ? Pozdrawiam wszystkich szarpidrutow .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Ja mogę pouczyć w Molde gitara klasyczna, akustyczna i elektryczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok