Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Podróż z psem z Norwegii do Polski - Norwegia

7 Postów
Aneta 09
(aneta09)
Wiking
Witam,

Potrzebuje porady w związku z planowaną podróżą z Norwegii do Polski. Mam zamiar jechać samochodem. Chcę przewieźć swojego psa. Zwierzak przyjechał ze mną na początku marca. Deklarowałam to na granicy. Pies posiada wszystkie wymagane dokumenty i badania. Chciałabym wiedzieć czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia jeśli chodzi o podróż z Norwegii do Polski wraz z pupilem. Chodzi mi to, gdzie muszę to zgłosić i czy pies wymaga dodatkowych badań?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty
aneta,marcin gorka
(marcin aneta)
Początkujący
idz do veta zeby odrobaczyc psa i wpisac ogolny stan zdrowia .jezeli chcesz z psem podrozowac norwegia -polska itd ,musisz pilnowac daty szczepienia na wscieklizne .jezeli minie jeden dzien od wyznaczonej daty szczepienia ,wszystko musisz robic od poczatku tu .ja wlasnie przegapilam date szczepienia i jestem w trakcie robienia kolejnej kwarantanny zaznaczam ze jezeli psiak nie bedzie opuszczac norwegii to tego szczepienia nie musisz pilnowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
kasia fidala
(katfid)
Wiking
aneta09 napisał:
Witam,

Potrzebuje porady w związku z planowaną podróżą z Norwegii do Polski. Mam zamiar jechać samochodem. Chcę przewieźć swojego psa. Zwierzak przyjechał ze mną na początku marca. Deklarowałam to na granicy. Pies posiada wszystkie wymagane dokumenty i badania. Chciałabym wiedzieć czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia jeśli chodzi o podróż z Norwegii do Polski wraz z pupilem. Chodzi mi to, gdzie muszę to zgłosić i czy pies wymaga dodatkowych badań?

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok