Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wędkarstwo dla laika - Norwegia

3 Posty

(MichalSokowicz)
Wiking
Witam serdecznie, Mam pytanie ponieważ wyjeżdżam na studia do Tromso i mam zamiar zainwestować w sprzęt wędkarski. Będę łowił ryby na brzegu myśle, że dorsze, czerniaki, plamiaki do 2kg a później mam zamiar je zjeść, jest to realne bo jestem laikiem w tej sprawie i zwracam się o pomoc na jaką zanęte sprzęt kupować itd? Z góry dziękuje za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Weź się tam do jakiejś pracy i kupuj normalną żywność w sklepie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
mozna by tu zrobic poradnik w tym poscie jak koczowac w norwegii, spac w namiocie i piec ryby na ognisku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(MichalSokowicz)
Wiking
nie jadę tam koczować tylko na 2 stopień studiów w kierunku ścisłym. Pytanie brzmiało na jaką zanęte można łowić dorsze by to miało sens, i co powinienem wiedzieć gdy będę w Norwegii, nie łatwo zmienić miejsce zamieszkania tymbardziej robie to w celu własnego rozwoju osobistego a nie dlatego, że jestem tak ograniczony abym wykonował czynności podstawowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
piszesz ze nie jestes ograniczony ale rybki z morza to sie chce wpierdalac zeby na zarciu zaoszczedzic studenciaku/ Juz lepiej tej filozofi tutaj nie pokazuj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(MichalSokowicz)
Wiking
nie będę z Tobą polemizował bo to nie ma sensu żadnego i tak nie zrozumiesz całego przekazu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MichalSokowicz napisał:
nie będę z Tobą polemizował bo to nie ma sensu żadnego i tak nie zrozumiesz całego przekazu.

Bede uszczypliwy, co miales na mysli?

1.Nie będę z Tobą, polemizował, bo to nie ma sensu, żadnego i tak nie zrozumiesz całego przekazu.
2. Nie będę z Tobą polemizował, bo to nie ma sensu, żadnego... I tak nie zrozumiesz całego przekazu.
3. Nie, będę z Tobą polemizował, bo to nie ma sensu żadnego i tak nie zrozumiesz całego przekazu.
4. Nie będę z Tobą polemizował, bo to nie ma sensu żadnego i tak, nie zrozumiesz całego przekazu.

Przecinki wazna rzecz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
kolego ,zlej to forum i pozostań w grupie na fb ,tutaj tylko inwektywy i wulgaryzmy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(6e6)
Maniak
a co tu chlopakowi napisac...tak przyjezdzaj, kup sobie 2 wedki, duzo krewetek bo na to sie łowi na morzu, wez sobie tez grille jednorazowe bo mozna juz rybke przyrzadzic na klifie. Do tego kilka reklamowek żeby ryb nie nosic za ogony jak bedziesz wchodził do akademika

Napewno bedzesz mial duzo znajomych o podobnych pasjach którzy tez beda rybki lowic a moze nawet jakies wnyki w lesie to zaoszczedzicie tez na miesie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Innym sposobem zdobywania żywności przez Polonię jest
Udanie się do parku , żyłka, haczyk, kawałek chleba i wędkowanie na kaczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok