Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

z kim walczyły polskie bandy - Norwegia

Czytali temat:
Miroman (1784 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Rozmowę z szefem Federalnej Służby Archiwalnej, zaczynającą się na pierwszej kolumnie, "Rossijskaja Gazieta" opatrzyła tytułem "Strzał w plecy" i podtytułem "Odtajniono. Kto walczył na tyłach Armii Czerwonej, wyzwalającej Europę od faszyzmu?". Dziennik zilustrował ją zdjęciem żołnierzy polskiego podziemia zbrojnego z lat II wojny światowej. "Tak zwana polska »samoobrona« napadała na nasze lazarety, mordowała pielęgniarki, lekarzy i żołnierzy udających się na urlop po wyleczeniu ran" - czytamy w podpisie pod fotografią.
wiadomosci.onet.pl/kraj/rosja-zolnierze-...-komunistyczna/q788f
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Du skal ikke tro at du kan lære oss noe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a nie
ja w to wcale nie wierzę, że ciebie czy patima da się czegoś nauczyć
ale tu są jeszcze inni
niech się dowiedzą skąd przychodzą, prędzej poznają dokąd zmierzają
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Karol.Ky napisał:
Du skal ikke tro at du kan lære oss noe.

a ty co?
już zapomniałeś jak się pisze po polsku ?
POLONOREK...???????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Nie chciałbym się wam Panowie wtrącać do dyskusji, ale jak dla mnie to artykuł zamieszczony w Rossijskaja Gazieta to nieco wątpliwej wiarygodności materiał źródłowy. Generalnie ciężko to nazwać materiałem źródłowym...


To trochę tak, jakby w dyskusji podpierać się -i nazywać to dowodami- cytatami z jakichs publikacji internetowych, z Wikipedii, czy Gazety Fakt... Po prostu beczka śmiechu.

Jeśli dopuścimy do posługiwania się takimi pseudo dowodami, to możemy udowodnić każdą tezę. Że obecnie Polska jest największą potęgą ekonomiczną Europy, że na Ukrainie nie ma ani jednego rosyjskiego żołnierza, że USA ponad wszystko na świecie kocha demokrację, a nawet że premier Izraela dnie i noce myśli tylko nad jednym: jak by tu ulżyć ciężkiej doli Palestyńczyków...

Z całym należnym szacunkiem oczywiście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no no no
dla polaczka wypowiedzi członków biura politycznego KP ZSRR, i jej szefa genseka Chruszczowa, że
Józef Stalin był Polakiem to też za mało
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
no i definicja dobra i zła po polsku
dobro- jak Polak ukradł krowę
zło- kiedy Polakowi ukradli krowę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a teraz przytoczę wypowiedź polskiej kurwy
profesora
....
Prof. Marciniak: Rosja nas oskarża, bo sama nie ma czystego sumienia
- Oskarżanie polskiego podziemia antykomunistycznego o współpracę z nazistami wynika z nieczystego sumienia Rosjan. Tym bardziej, że pierwszym sojusznikiem Hitlera był ZSRR. Badania historyczne nie powinny być częścią gry politycznej - powiedział politolog Włodzimierz Marciniak.


Czytaj więcej na fakty.interia.pl/polska/news-prof-marcin...;utm_campaign=chrome
to ja się pytam
kto z Hitlerem na Czechy napadał?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Marco Polo też był Polakiem, nazwisko jednoznacznie na po wskazuje.

Idąc tym tropem mogli byśmy stwierdzić, że Król Harald V jest Duńczykiem, zaś Chrobry był Czechem...

Jaki to jest sens w ogóle takie dociekanie? A Władysław Warneńczyk był kim? Polakiem, czy Węgrem? A może Litwinem, wszak i tatuś Władek i mama Sonka to Litwini z Krwi i kości... Tak samo jak Mickiewicz, który sam pisał: Litwo, Ojczyzno moja. Czyli był Litwinem i Polakom od niego wara, czy tak? A Hitler to Niemiec czy Austriak?

A nieszczęsny Kopernik?

Jaki sens ma takie rozbijanie gówna na atomy???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -16  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
A tutaj masz Jasta absolutną rację. Z Hitlerem na Czechy napadła Polska.

Co było jeszcze brzydsze niż to, co zrobił Polsce Stalin 17 września. Bo Stalin miał z Hitlerem układ. A my nie mieliśmy nic. Postąpiliśmy jak ktoś kto idąc ulicą zobaczył leżącego człowieka, skopanego do nieprzytomności przez bandziorów. Co zrobiliśmy? Podnieśliśmy go? Zadzwoniliśmy na pogotowie? Nie, podpierdzieliliśmy mu portfel.


I tu Jasta masz rację.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok