Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk renata gustavsen Magdalena Domin adam hryciuk Paulina Pod Go Sia Marcel Snopkowski robert kaszuba Onty_Ja_Gabriel_3. (20609 niezalogowanych)
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
EmiliaNajdek napisał:
Hej
W przyszłym roku planuję wyjazd do Norwegii. Jednak podobnie jak Wy mam fioła na punkcie zwierzołów, a konkretnie psów (w Polsce mam małą hodowle). Co zrozumiałe nie wyobrażam sobie zostawienia ich w Polsce.

Wiem, że co kraj to obyczaj, więc moi drodzy powiedzcie mi proszę jaki stosunek do psiaków mają norwedzy? (o chodzeniu na smyczy już czytałam) czy wynajmują pokoje/mieszkania/domy osobom posiadającym małe, zadbane psy?
To jeden z moich psiaków


Pozdrawiam!


Bezpanskich psow nie ma, a norwegowie, ci co maja taka karmelowa skore oraz kobiety ninja boja sie ich.

Na powaznie, sporo tu jest psow, zbieraja odchody, opieka jest droga, a yorki nie sa modne. Ciezko wynajac mieszkanie posiadajac kota, badz psa.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Emilia Najdek
(Navarette)
Wiking
Hehe, yorków nie mam, tylko szetlandy
O drogiej opiece już się też naczytałam
Coś czuje, że zabiorę na początek jednego psa. Czy są jakieś ogrodzone wybiegi dla psów/toalety?
Przepraszam za głupie pytania, ale mam dość aktywne psy (frisbee i te sprawy )
Pytam się o to wszystko, bo już różne rzeczy widziałam łącznie z rzucaniem kamieniami w psy w Albanii... Ale wiadomo im dalej na zachód tym bardziej cywilizowanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
W okolicach stavanger nie spotkalme sie z ogrodzonymi wybiegami dla psow oraz toaletami. Jakies 99% wlascicieli sprzata po swoich psach. Duzo psiakow biga po parkach, go psiaki maja sie gdzie wybiegac tutaj. Psiaki nie sa agresywne, nie uczy sie ich agresji. Opieka sporo kosztuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Emilia Najdek
(Navarette)
Wiking
No jeśli psiaki biegają po parku to rewelacja, moje są miastowe rasistki i mają w nosie inne psy, bawią się między sobą
Dzięki za odzew!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
raz wdziałam takie miejsce, przy Frogner Parku w Oslo, spotykali się tam wlasciciele psów ze swoimi pupilami, były tory przeszkod, specjalne śmietniki, woreczki itp., niestety nie było to ogrodzone a wszyscy grzecznie pilnowali swoich podopiecznych i po nich sprzatali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marta828
(Marta828)
Wiking
marti87 napisał:
Ja tez podrozuje autem jakies 1500km plus prom. Norweska weterynarka byla bardzo przeciwna jakim kolwiek tabletkom uspokajacym, powiedziala, ze to jest jeszcze wiekszy stres dla psiaka niz sama podroz. Po tabletkach sa oszolomione, piszczy w uszach i glowie. A poza tym lepiej zeby sobie popiszczal, az w koncu sie zmeczy i odpusci niz faszerowanie potrzebnie chemia.
Polecila mi natomiast to www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=14172 tu koszt 400 kr i musze przyznac, ze rewelacja swietnie zadzialalo na psa ( seter angielski ).

ja zastosowałam z moim Mango zwykłe tabletki na uspokojenie wyspapupila.pl/STRESS-OUT-preparat-lagod...-kotow-10-tabl-p5108 i tez się dobrze sprawdziły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok