Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Urszula Urbanska Marcin Miężwa Tomasz Karolewski Sandra Monika Ochman Jacek Jacek Darek Oslo TomekEZD Mateusz Nikiel Robert Żak Konrad321 (7827 niezalogowanych)
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Normalne, że ciągnie wilka do lasu, ale z pustego Salomon nie naleje. Mieszkam w Alesund, tyle co tutaj przyjechałem no i mam już inne priorytety jak rodzina i dalsze planowanie przyszłości, a może nie planowanie, zwyczajne życie co ma być to będzie i jeżeli się pojawi okazja powrotu i nie będę jeszcze za stary to wsiądę na lewy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Rozumiem.

A jeżeli byś już miał myśleć o startach, to w jakich klasach?
A może imprezy typu Track Day?

Ogólnie w Norwegii jest drogo jeżeli chodzi o auta, ale trafiają się czasem samochody, które są nieadekwatnie tanie do tego co sobą reprezentują.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Wiesz co nie myślałem nad tym w ogóle, ale jak już coś to auto fwd albo czterołap, do tyłnapędu mam jeszcze za mało pokory a jakt się tutaj wszystko odbywa to pewnie dowiem się w swoim czasie, na razie życie marzeniami i nadzieją mnie zmęczyło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
A czym poza seicento jeździłeś/miałeś? AWD się fajnie lata. Miałem okazję jeździć po poznaniu Imprezą i na dobrych oponach niewiarygodnie się klei.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Największy wariat to było ferrari 348, bmw m3 zrobione na 520 kucy, impreza też ponad 500,, z rajdówek po za sejem jeździłem saxofonami, astrą babcią, a reszty nie pamiętam tylko te jakoś się odcisnęły w pamięci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Aż się muszę zapytać... Jak się lata takim 348?? Po torze czy po mieście?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Nie po centrum ale mamkilka dróg do testowania samochodów... wścieklizna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
a imprezą jak się latało? Jedno z najfajniej się prowadzących aut jakimi jeździłem to MR2 (AW11)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Ooo właśnie MR2 też, bardzo fajne lekkie mocne autko, wężykiem, wężykiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
autoslalom.no/wp/
To jest dobra opcja żeby po taniości polatać. W Alesund jest często organizowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok