Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Urszula Urbanska Marcin Miężwa Tomasz Karolewski Sandra Monika Ochman Jacek Jacek Darek Oslo TomekEZD Mateusz Nikiel Robert Żak Konrad321 (7847 niezalogowanych)
15 Postów
dzony xxx
(dzony)
Wiking
kamitom1 napisał:
no ja mam bmw e30 teraz wkładam motor 5,0 M5 lub OD CORVETTE 5.0 LS1

moze to ci sie przyda
www.facebook.com/media/set/?set=a.805687929445152.1073741849.157433960937222&type=1
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Czy jest tutaj ktoś kto ma w NO swoje auto do sportu lub zabawy i coś przy nim robi albo tutaj upala?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Sandra Monika Ochman
(sandrussmo)
Wiking
To ludzie gatebil w lipcu rakkestad?
Moj chlopak nissana 200xs sklada z bratem, ale w pl. Tu jak przyjedzie to zamierza cos tez sobie skladac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Gatebil jest od dzisiaj do niedzieli na Vålerbanen, 11-13 lipca na Rudskogen i 05-07 września też na Rudskogen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Już wcześniej pytałem ale zapytam jeszcze raz.
Czy jest tutaj ktoś, kto ma w Norwegii samochód do sportu lub zabawy i coś przy nim robi albo upala?
Ewentualnie może ktoś by chciał opisać swój projekt auta, które ma w Polsce lub "pochwalić" się ciekawymi pomysłami/przemyśleniami? Planami?

Mam nadzieję, że znajdę tu choć kilku maniaków
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz

To sem Ja, ale kask na haczyku teraz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Super! Od razu się zrobiło miło

Fajny film. Od dawna jeździsz w rajdach? Co zmieniałeś w aucie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Zaczynałem jak wszyscy od amatorek, chyba to był w 2002 roku, w 2010 3 liga i niestety po jednym sezonie brak kasy wrócił mnie do sprintów ale tylko przez rok i musiałem sprzedać seja, na YT jest więcej mojch filmików, użytkownik walekzgr. Co zmieniałem w aucie, hmmm praktycznie wszystkiego ruszyłem ale ze względu na ograniczony budżet miałem seryjną skrzynie, amory przód seria + sprężyna eibach, tył koni sport i też eibach, standardowo cały środek out, klatka bardziej rozbudowana, wygrzebałem motor na 102KM ale coś poszło nie tak i eksplodował, zmieniłem dół na serię, głowa z 1,2 z wałkiem 866 bo pozwalały na to przepisy i się uzbierało 78 kucy, czas który poświęciłem na to auto to dwa lata i kasa nie wiem czy mniej czy więcej ok 30 tyś...a dużo jeszcze można było zrobić, aha auto robiłem sam bo też miałem warunki ku temu, sprzedałem za 9,5 tyś i płakałem jak dziecko ze szczęśia i ze smutku....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Marcin Miężwa
(Maruchinae86)
Nowicjusz
Nie planujesz zacząć jeszcze raz? Może w NO? Jak jesteś z Oslo lub okolic to jestem chętny do pomocy przy przerabianiu auta "po nocach".
Ja staram się tutaj szukać jakiegoś "tańszego" motosportu w stylu naszego BMW IS Cup albo czegoś mieszanego ale ciężko znaleźć cokolwiek o sporcie samochodowym.

Może w następny weekend pojadę na Rudskogen. Mają być wyścigi GT3 i GT2 i chyba Ginetta. Może uda mi się czegoś dowiedzieć i obczaić jak to tutaj wygląda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok