Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Trekking - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Daraż Kamil Borkowski (1094 niezalogowanych)
3 Posty
Choy lee Fut
(Yokogeri)
Wiking
Witam. Szukam osobę zainteresowaną trekkingiem mieszkającą w Norwegii która miałaby ochotę wybrać sie na kilkudniowy trekking (z noclegiem w namiocie lub schronisku). Z drobna pomocą typu odebranie mnie z lotniska. Oczywiście w zamian oferuję to samo ze swojej strony i zapraszam na trekking w Islandii. Mieszkam w Reykjaviku. Interesuje mnie okolice Stavanger (min. preikestolen) lub daleka północ np Tromso lub wyżej. nie korzystam z tego forum kontakt na maila.

Pozdrawiam, Darek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Zosia Samosia
(delfi_tiger)
Wiking
Hei,

Kiedy mniej wiecej planujesz wyjazd?

Mieszkam w okolicach stawanger przez rok. Super okolica do trekkingu, dlatego bardziej interesowalo by mnie Tromso a najlepiej Lofoten. W 2012 biegam Midnight Tromso maraton- polnoc a slonce na zenicie. Super sprawa.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
Hej Daj znać kiedy planujesz ewentualny przyjazd? Mam na myśli Stavanger. Jakby coś to możemy połączyć siły... Mieszkam w okolicach, więc teren co nieco obeznany. Chociaż dopiero wracam do siebie po kontuzji, to pomysły kiełkują, więc siedzieć na dupie nie bardzo się chce pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok