Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
radosław wilczek (3115 niezalogowanych)
50 Postów
Janusz Ziolkowski
(janekziolko)
Nowicjusz
Na wspinaniu sie nie znam (jeszcze , ale na islandzkich lodowcach troche dni spedzilem i bardzo chetnie sie wybiore, zwlaszcza, ze Folgefonna i Jostedalsbreen calkiem niedaleko (mieszkam kolo Bergen). Caly sprzet mam + ekstra raki i uprzaz jesli komus brakuje.
Poki co, na lodowiec raczej tylko na nartach, wiec jesli ktos ma ochote to z przyjemnoscia.
Aha, jesli ktos z was ma mape topo Norwegii to chetnie wymienie na metroguideEuro8.
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(niq)
Wiking
Jarku T. vel moniabronia - szpejarka?? dziaba?? jak TY wieloma pjęciami operujesz!moderator nic takiego nie pisal a smiech to raczej Hilton wywolała(pedalka i jebadelko- Zwiazek ma to z anegdotą Wojciecha SZ. vel Szymona....troche mnie tu niebyło ostatnio-a temat sie rozognil troszeczke!! To dobrze dobrze-bo wiosna pomyka wielkimi krokami I trzeba kroić niedlugo... Jestem z okolic Satvager-Preke z okna widać więc gdybyście mieli po drodze to bardzo chętnie o każdej porze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(niq)
Wiking
Do janekziolk: Sprzet mam-i jak pisałem na początku tematu-szukałem kogoś na lodowiec z racji pory roku!! To Jadziem ?? zwłaszcza na Folgefone chciałbym przeciupać z największą przyjemnością
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(vivalacharles)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok