Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
radosław wilczek (3118 niezalogowanych)
52 Posty

(vivalacharles)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
vivalacharles napisał:
haha zeby unknac wlasnie takich pomyslow poszukaj na youtube 'one arm pull up' - to sa wlasnie szmaty

Ja wiem co to jest,ale chciałam wywołac uśmiech na Twojej twarzy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
giovi2 napisał:
vivalacharles napisał:
haha zeby unknac wlasnie takich pomyslow poszukaj na youtube 'one arm pull up' - to sa wlasnie szmaty

Ja wiem co to jest,ale chciałam wywołac uśmiech na Twojej twarzy


Szmata to portierka u mnie w akademiku - kiedys tam)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz
jako, że ja nie wiem co to szmata we wspinaczkowym żargonie, to jeszcze you tube muszę uskutecznić... a potem się żalę, że się nie wyspałam (ech, zawsze to samo )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
699 Postów
agnieszka o.
(saka)
Wyjadacz


o matko i córko, choćbym trenowała od jutra do końca życia, to jeszcze w następnym chyba bym tego nie dokonała
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(vivalacharles)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Znam jedną osobiście ! Renata Piszczek moja była instruktorka , wielki szacun !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Tak,ja od dwóch lat planuję sie tam wybrać,i tak schodzi.Od Spiterstulen,lub od Juvasshytta szlakiem,lub może bardziej na dziko.Piszę się na to.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bumell)
Wiking
Tak ,to mistrzostwo świata,widziałem ten film rok temu,ale ten indianin podobno już nie żyje,zginął z powodu jakiegoś błędu technicznego.Ten moment jak wyskakuje do brzytwy,czerwony punkt.Coś nie zwykłego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
monika broniszewska
(moniabronia)
Wiking
czesc. jak lody zejdą mozemy cos zakosic razem. masz pecha jezeli chodzi o damskie tow. jestem tez facetem!!!! hehehe
ale jest sporo dziewczynek na skałach tylko ze miejscowe. jak dalej poszukujesz partnera to mieszkam w okolicach oslo i mam pare opcykanych miejsc. jestem a bardziej byłem członkiem KWK. dla objasnienia to ten sam klub ktorego członkiem był Jurek K. ś.p.
zastanawiam sie tylko nad rolą moderatora któremu na słowo jebadełko czy szpejarka albo dziaba otwiera sie szeroko buzia.
z serdecznym pozdro Jarek T.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok