Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

drum and bass Oslo - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak Slawek Slawko Dariusz Krupa Agata jackowska Rafal Miko Rafal Wilewski (4070 niezalogowanych)
4 Posty
maciej pardus
(maciejpardus)
Wiking
Jest tu ktos to lubi dnb i zna dobre kluby z ta muzyka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
szczepan m
(szczepard)
Wiking
Siema ja lubię D&b ale niestety nie słyszałem o żadnym klubie w Oslo gdzie można posluchac dramów
można jak by co rozwinąć temat i jakby ktoś coś wiedział o jakiś imprezach niech piszę tutaj

A tutaj tak na dobry początek
[video]https://www.youtube.com/watch?v=nh_M2PnmzMc[/video]
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adel Johansen
(martamarta24)
Wiking
W oslo raczej na pewno nie ma niestety.sama szukałam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Mirek Waszut
(mirekwaszut)
Wiking
zróbmy sobie klub
słyszałem że w hausmanii można samemu zorganizować sobie imprezkę
podobno koszta podnajęcia niewygórowane

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adel Johansen
(martamarta24)
Wiking
O i t9 jest mysl z tym ze póki co jest nas troje ...... i ja mam tylko laptop do odtwarzania ; p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

(cornyknut)
Wiking
Oj nie wiecie nawet jak bym posłuchał dobrych dramow.. Jestem ze śląska i w katowickim klubie inQ co tydzien dawka dobrych dramow,od czasu jak tu siedze tragedia,brak mi dobrej imprezy..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Adrian Elko
(Adidadi)
Wiking
Też kiedyś gdybałem nad tym czy gdziekolwiek można pobawić się do dnb w Oslo. I tak zostało do pewnego wieczoru gdy nowo poznany kolega kolegi (tutejszy) rozmawiając ze mną powiedział że idziemy tu i tu.I wylądowaliśmy na imprezie gdzie nie dość z dnb dudniło to jeszcze MC nawijał do tego cały czas więc podwójna dawka energii z djki Aż przypomniały mi się stare czasy Rtg w Krakowie A najlepsze że wejście jest za darmo, klub-pub jest mały ale mega pozytywni ludzie. Nie bywam tam często ale zawsze jak mam ochotę pobujać to idę tam. Jeden minus dla fanów tylko dnb że nie zawsze te klimaty lecą.Czasem dobre,podkreślam dobre rapy lecą i szeroko pojęta elektroinka- chillwave,glitch,wonky itp. Verkstedet zwie się to miejsce. 14 Hausmanns gate adres. Pewnie mają stronę na fejsie, tyle że ja nie mam fejsa więc nie śledzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna CZerwiec
(katinkacz)
Wiking
Nie wierze !!!!!!!! chodziles do RTG???? przed swietami byla imprezka reaktywacyjna w RTg- obecnie The Fresh...byles moze? klimaty doslownie jak za starych dobrych czasow, no i sklad oczywiscie ten sam w kwietniu szykuje sie powtorka..a co do drumow w oslo to czasami bywaja w The Villa..impreza nazywa sie Riot club..ostanio byla jakis miesiac temu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
maciej pardus
(maciejpardus)
Wiking
To ja tu jestem dwa miechy i juz dwa razy bylem na dnb,jake bede wiedzial o nastepnej to napisze na forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Katarzyna CZerwiec
(katinkacz)
Wiking
to skoro drumy i skoro Norwegia to na dobranoc Teebee

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok