Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Cala prawda o "zulecie" - Norwegia

Czytali temat:
(389 niezalogowanych)
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Taka ciekawostka odnosnie klubow pilkarskich w Polsce. Zasluzony klub zalozony po II WS przez komunistow ma takze "innych" kibicow poza czerwonymi:

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1525...teczowych_fanow.html

A jednak prawde przyspiewuja na Polonii: "Kto nieskacze ten za 7egla, cw.l! cw.l!"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
126 Postów
to ja to ja
(thespecialone)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Taka ciekawostka odnosnie klubow pilkarskich w Polsce. Zasluzony klub zalozony po II WS przez komunistow ma takze "innych" kibicow poza czerwonymi:

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1525...teczowych_fanow.html

A jednak prawde przyspiewuja na Polonii: "Kto nieskacze ten za 7egla, cw.l! cw.l!"



A co to ta Polonia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Polonia Warszawa to rodowity klub stolicy najstarszy w Warszawie oraz 2krotny Mistrz Polski. Klub ktory byl w czasie PRL regularnie niszczony przez komunistow podobnie jak Cracovia.

W tym czasie komunisci mieli swoje CSKA w Polsce zwane CWKS i robili co sie dalo aby klub zdobywal trofea oraz wypelniali "zulete" jak sie okazuje nietylko chlopami z wiosek pod Warszawa lecz takze "kochajacymi inaczej".
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
126 Postów
to ja to ja
(thespecialone)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Polonia Warszawa to rodowity klub stolicy najstarszy w Warszawie oraz 2krotny Mistrz Polski. Klub ktory byl w czasie PRL regularnie niszczony przez komunistow podobnie jak Cracovia.

W tym czasie komunisci mieli swoje CSKA w Polsce zwane CWKS i robili co sie dalo aby klub zdobywal trofea oraz wypelniali "zulete" jak sie okazuje nietylko chlopami z wiosek pod Warszawa lecz takze "kochajacymi inaczej".


aaaaaaaaaaaa to ten klubik, który gra pod nazwa Polonia, ale w org.to dyskobolia ?
Ten sam, w którym JW (zdeklarowany legionista) utworzył klub kokosa,dymał piłkarzyków,sprzedał legii najlepszych za grosze i zostawił jak szmate na pastwe klubików w IV lidze ?
Teraz podobno bedzie to Termalika Brukbet Dyskobolia..... (?)

ps: powiedz mi jak to jest > skoro dyskobolia taka boska i zasłuzona, to czemu w porywach przychodzi tam 3-4 tys ludzi?
Podczas gdy na ta chujową,złą i niedobrą Legie regularnie przychodzi ponad 20tys ludzi?
Spora grupa ww przejezdza czesto setki kilometrów, zeby dopingowac swoj ukochany klub,wpsierac rózne akcje,itp....
A moze to ludzie,którzy wciąz kochaja komunizm,ruskich i zomo?

ps II: Uderzyłes sie moze ostatnio w głowe na budowie ???

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Jakbys niewiedzial to od 2013stego nie ma zadnego Dyskobolia w org. Pozatym Dyskobolia to byl bardzo fajny klub mieli nawet taka mila przyspiewke "przyjechali chlopcy z wioski lazienkowska rozjeb.li, 7egla placze Grodzisk szaleje!" pozatym statystyka ich meczow z 7 jest bardzo fajna. Aha i JW nigdy nie byl za 7 conajwyzej za Lechia z Gdanska.

PS: Wiadomo ze chlopstwo i proletariat sa bardziej liczne od rodowitych kibicow z Warszawy wiec stad tez sie bierze ilosc kibicow na 7egii. Komunisci bardzo sie starali aby po wojnie wypelnic trybuny nowopowstalego CSKA nazywanego w Polsce CWKS. Bo prawdziwa Legia jak wiemy zbankrutowala w 1938mym. Do tego na "zulecie" dochodzi jeszcze liczna grupa "kochajacych inaczej" jak opisano w artykule do ktorego link podalem. A wystarczyloby spojrzec na historie z imc. "Staruchem" oraz Rzezniczakiem aby sie moc tego domyslic najpierw bicie z liscia a potem wzajemne pogodzenie w sadzie

PS II: Ja jestem prawnikiem pracuje sobie za biurkiem wiec nie mam doswiadczenia na temat tego jak czesto budowlancy na budowach obrywaja w glowe. Ty za to napewno masz w tym spore doswiadczenie wiec mozesz wypowiedziec sie na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
126 Postów
to ja to ja
(thespecialone)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
Jakbys niewiedzial to od 2013stego nie ma zadnego Dyskobolia w org. Pozatym Dyskobolia to byl bardzo fajny klub mieli nawet taka mila przyspiewke "przyjechali chlopcy z wioski lazienkowska rozjeb.li, 7egla placze Grodzisk szaleje!" pozatym statystyka ich meczow z 7 jest bardzo fajna. Aha i JW nigdy nie byl za 7 conajwyzej za Lechia z Gdanska.

PS: Wiadomo ze chlopstwo i proletariat sa bardziej liczne od rodowitych kibicow z Warszawy wiec stad tez sie bierze ilosc kibicow na 7egii. Komunisci bardzo sie starali aby po wojnie wypelnic trybuny nowopowstalego CSKA nazywanego w Polsce CWKS. Bo prawdziwa Legia jak wiemy zbankrutowala w 1938mym. Do tego na "zulecie" dochodzi jeszcze liczna grupa "kochajacych inaczej" jak opisano w artykule do ktorego link podalem. A wystarczyloby spojrzec na historie z imc. "Staruchem" oraz Rzezniczakiem aby sie moc tego domyslic najpierw bicie z liscia a potem wzajemne pogodzenie w sadzie

PS II: Ja jestem prawnikiem pracuje sobie za biurkiem wiec nie mam doswiadczenia na temat tego jak czesto budowlancy na budowach obrywaja w glowe. Ty za to napewno masz w tym spore doswiadczenie wiec mozesz wypowiedziec sie na ten temat


WP prawniku > zapomniał pan odniesc sie do nowej nazwy swojego klubiku....
czyzby Nieciecza była juz dzielnicą Wwy?
W Wwie mieszka blisko 2mln ludzi, z czego pewnie ponad polowa to warszawiacy "rdzenni", wiec nie bardzo ogarniam jak z ca 1mln ludzi, tylko 3tys zasiada na trybynach termaliki?
Ciekaw jestem ile razy ty zasiadłes na tym jakze pieknym obiekcie i na której trybunie-kamienna?

Jihad Legia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Panie budowlancu chyba Pan niedoczytal iz w Polonii niechca zadnej Termalicy a socjalista ktory byl pomyslodawca juz dawno niezasiada na Kamiennej. Ostatnio uroil sobie "KP Warszawianka" lecz tez mu z tego nic niewyjdzie. Wiec te informacje nieaktualne.

Jihad Legia! A to dopiero ciekawostka nawet islamistow mozna znalezc na "zulecie". Tworza barwne towarzystwo razem z "kochajacymi inaczej"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:... jestem prawnikiem pracuje sobie za biurkiem wiec nie mam doswiadczenia na temat tego jak czesto budowlancy na budowach obrywaja w glowe.
He che He ... dobra riposta ...
---
Pytanie tylko , czy taki żul to zrozumie ...
---
Takim się zawsze wydaje , że są na trybunach i jak drze głośno japę , to wszyscy w około boją się lumpa ...
---
A tu trzeba trochę Historii liznąć nawet tej sportowej , by wiedzieć dlaczego Państwo w jeden klub ładuje forsę i pozwala na ekscesy kiboli ...
---
A Inne kluby z przedwojenną Historią , NISZCZĄ NOTORYCZNIE i wszystkimi możliwymi instrumentami prawnymi , pomimo tego , że są zapaleńcy , którzy za każdym razem próbują odbudować Kluby na Nowo ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok