Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chrześcijanie - Norwegia

14 Posty
pawel gorsiak
(grosik841)
Wiking
Witam, czy ktos wie o jakieś polskiej spolecznosci chrześcijańskiej w Oslo lub grupie domowej ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
patim napisał:
www.katolsk.no/

cos mi sie wydaje, ze chodzi o taki odlam/wynalazek? pl.wikipedia.org/wiki/Spo%C5%82eczno%C5%...e%C5%9Bcija%C5%84ska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
pawel gorsiak
(grosik841)
Wiking
www.chrzescijanie.alpha.pl/kto-to-jest-chrzescijanin/

Blizsze sa mi nurty protestanckie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
pawel gorsiak
(grosik841)
Wiking
Fajne, ale czy to sa chrzescijanie z Oslo o ktorych pytam na forum ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Holan)
Wiking
Uściśl, proszę. Czy chodzi Ci dokładnie o nurt pentekostalny, czy może coś innego. Kulec jest popularny nie tylko w kościołach zielonoświątkowych, ale też w wielu innych typu ewangelicznego. W Oslo jest duża grupa Świadków Jehowy, można też spotkać rodaków wśród Adwentystów Dnia Siódmego, ale myślę że te denominacje nie leżą w kręgu Twoich zainteresowań. Jeśli byłbyś w jakimś regularnym zborze w Polsce, zapewne zaopatrzyli by Cię w jakieś kontakty i polecenie. Nie znając twoich preferencji wyznaniowych trudno będzie sensownie pomóc. Czy wiesz czego szukasz? Boga, społeczności, czy atmosfery i wspólnych śpiewów? Niech Cię Chrystus oświeci i błogosławi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
Holan napisał:
Uściśl, proszę. Czy chodzi Ci dokładnie o nurt pentekostalny, czy może coś innego. Kulec jest popularny nie tylko w kościołach zielonoświątkowych, ale też w wielu innych typu ewangelicznego. W Oslo jest duża grupa Świadków Jehowy, można też spotkać rodaków wśród Adwentystów Dnia Siódmego, ale myślę że te denominacje nie leżą w kręgu Twoich zainteresowań. Jeśli byłbyś w jakimś regularnym zborze w Polsce, zapewne zaopatrzyli by Cię w jakieś kontakty i polecenie. Nie znając twoich preferencji wyznaniowych trudno będzie sensownie pomóc. Czy wiesz czego szukasz? Boga, społeczności, czy atmosfery i wspólnych śpiewów? Niech Cię Chrystus oświeci i błogosławi.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
pawel gorsiak
(grosik841)
Wiking
Na tą chwile wiem o polskiej grupie polakow ktorzy sie spotykaja 35km od oslo w kierunku lotniska rygge. W okolicach hamar tez sa chrześcijanie ktorzy sie spotykaja. Ja jestem swiezy w oslo wiec pytam o oslo. Nalezalem w polsce do kosciola chrystusowego. Szukam ludzi z którymi mozna sie spotkac, porozmawiac i uwielbic Boga, bez roznicy czy to będą zieloni, baptysci, najwazniejsze aby Jezus byl w centrum uwagi. Na Kulcu tez bylem i lubie sluchac jego kazan, moim zdaniem jest to bozy czlowiek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
grosik841 napisał:
Na tą chwile wiem o polskiej grupie polakow ktorzy sie spotykaja


uwielbiam takie wynalazki))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty

(Bochenek)
Początkujący
Sugeruję bardziej samodzielne myślenie (nie boli), powtarzasz 1:1 klepanie mediów gównego nurtu - niestety to poglądy anachroniczne i zabobony intelektualne. Pozdrowienia z Bergen.

{
baranie mamy rok 2013,konstytucyjna definicja narodu jest definicja prawno-polityczna: Polakiem jest ten, kto ma polskie obywatelstwo. nie bylo trzeba wagarowac przez osttanie 50 lat i zobaczyc, ze swiat juz dawno pozbyl sie prehistorycznych nalotow typu redukcyjna, etniczna definicja narodu. polski Polak, tzn. mniej wiecej tyle, co kwadratowy kwadrat. w kwestii statusu tzw, mniejszosci narodowych oraz etnicznych [czyli prawnej delimitacji subiektywnego poczucia tozsamosci osob z nominalnie polskim obywatelstwem zobacz stosowna ustawe z 6 stycznia 2005 roku. ale we Frondzie, lub inndj Gazecie Polskiej o tym nie przeczytasz. zaburzyc to moze dziewietnastowieczny oglad swiata i utrwalanie mitow politycznych....[/quote]
}
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok