Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Łowiska pstrągowe w Buskerud. - Norwegia

22 Posty
Edyta Kozłowska
(edyta.kozlowska)
Wiking
Z mężem rozpoczynamy przygode z wędkarstwem muchowym. i szukamy ciekawych łowisk w rejonie vestvold i buskerud. Ma ktos sprawdzone łowiska, godne polecenia. Byli byśmy bardzo wdzięczni za pomoc i porady. Pozdrawiamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
muchy najlepiec lowic na poludniowej elewacji budynku w cieply dzien
albo na krowie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
72 Posty

(magik473)
Początkujący
jasta102 napisał:
muchy najlepiec lowic na poludniowej elewacji budynku w cieply dzien
albo na krowie


Nie znasz się na temacie nie wiesz co z czym. Wpierda...... się wszędzie niepotrzebnie .Nie potrafisz nic mądrego napisać milcz lepiej jak zepsute radio .A nie ciągle piszesz jakieś bzdury jak upośledzony . A na krowie mówisz tutaj przyjechałeś ze starą , mogłeś na ośle macie dużo wspólnego .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Edyta Kozłowska
(edyta.kozlowska)
Wiking
i jak zwykle nie obeszło się bez bzdurnego komentarza "palanta forumowego" który nie ma pojęcia o czym pisze... i wpieprza swoje trzy grosze w każdy wątek. Siedzi taki niedowartościowany przez życie 24 na dobę przed komputerem i ludziom krew psuje.
Czy to tak ciężko zrozumieć, ze jak nie ma się nic ciekawego do powiedzenia to lepiej milczeć.

Proszę aby już żaden "głupio-mądry filozof" nie marnował swojego cennego czasu i nie wypisywał nic w tym wątku.
Prosiła bym o wypowiedzi tych którzy mają coś mądrego i na temat do napisania.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
.....a nie na takich stronach raczej znajdziesz coś Mądrego i w temacie ?


wedkarstwo.najlepsze.net/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Sternik Morski
(Sterik)
Wiking
Pstrągi to są na pewno na sztucznym jeziorku na drodze z Drammen w stronę Konerundu. tuż przed samym Konerundem jest parking po prawej przy drodze, trzeba zejść ze sto metrów drogą od parkingu. I tam łapałem na to co miałem, czyli malutką wirówkę. Obowiązuje karta którą można kupić na Shellu w Konerundzie. Kosztuje chyba 140 nok za rok i można na niej łapać na wszystkich chyba zbiornikach w Konerundzie. Oczywiście ja wykupiłem Che Che
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
Witaj , jesli chodzi o pstrągi to ja polecam Prestfoss miejsce w którym łowiliśmy wytłumaczę Ci tak wjeżdżając do jakby centrum to po prawej masz sklep i jakiś mostek zwodzony mini tama jedz dalej prosto będzie skrzyżowanie w lewo i w prawo jedz w prawo i jakies 5 minut górą 8min. drogi będziesz miała po prawej stronie skręt na most i 10metrow nie skręcając w prawo na most będzie taki przystanek stan tam i pochodź pokombinuj jak trafisz na czysta tafle rzeki to będziesz widzieć gdzie pstrągi skaczą piękne widoki widać nawet z stamtąd tzn. stołek trola myśmy z kolega byli pod mostem a trzeci nasz kolega z muchówką 50 metrów od nas i on wyciagał pstrągi , a my okonie ,sielawy i troche pstrągów on na jakies muszki komarki itp, a my na obrotówki pstrągowe itp. oto zdobyć z około 8h.



Co do legalu łowienia niemam pojecia pytalismy ludzi ,ale nikt nic nie widział kazali łowić to łowiliśmy...

Z pstrąga to tyle znam ,bo ja bardziej na szczupaka , lina karasia jezdze no i na morskie . Chętnie się z wami wybiore jeśli jezdzicie czasami gdzieś Pozdrawiam

a te palanty co wyzej pisza na tym forum o dupie marynie to powinni zostac deportowani do PL na 10 lat zakazu przyjazdu do Norwegi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(maciekg)
Wiking
mało jest osób łowiących na muche, jak będziecie w okolicach Alesund to dajcie znać
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piter Fishingland.no
(piter8204)
Wiking
hey! mnie nie tak dawno przywialo z polnocy dokladnie z nordkappu do rogolandu na krotki okres..... oczywiscie rybek na polnocy mam juz polapane od halibutow na morzu po pstragi w gorach, ale rybek dalej nie odpuszczam, niedaleko mnie odkrylem ciekawa rzeke w Nærbø. wchodza tam piekne lososie i mase ørreta tez sie kreci. dniowka 200kr. z tego co sie zorientowalem..ogolnie klimat ciekawszy niz na dalekiej polnocy chyba sprobuje jeszcze w tym roku polapac tam.... pzdr.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jan Beziemi
(klawiz)
Wiking
Teraz już po sezonie chyba że na jezioro, ale na wiosnę możemy się umówić na jakiś wypad, ja już na muszkę hmm.. naście lat. Świetny sport. O muchy się nie martwcie do wiosny coś nakręcę. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok