Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Długo nas tu nie było wiec nie odpisywaliśmy . Dziękuje za odpowiedzi na pewno sprawdzimy wszystkie miejscówki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w wędkarskich wyprawach
Marek i Edyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
kiedy ruszacie na lowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
sprubujcie sobie na rzece Drammenselva koło Vikersund, tam jest duzo pstragów, tez próbowałem w Hokksund tam jest taka nieduza tama, wstep na rzeke kosztuje chyba 50 kr do kupienia na kazdej stacji benzynowej. Na jeziorach jeszcze nie próbowałem łowic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Dosyć sporo wędkuje (ile zona pozwoli) hehe . Ostatnio po męczyłem trochę ładnego okonia i lecha z pod lodu ale odwilże rozebrały lód na jeziorku. Przeniosłem się na fiord za dorszem ale nie trafiłem nic rewelacyjnego same "bolki" do 50cm. Teraz czekam na mrozy az tafla lodowa sie w mocni i dalej ruszam w pogoń za garbusami na mormyszkę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
SIEJA NA TYM JEZIORKU TEZ JEST?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
339 Postów
Krzysztof Adamek
(crazy chris)
Stały Bywalec
jak przyjdzie czas na pstrągi to chetnie sie wybiore ze znawcą tematu............
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Marek Kozłowski
(mareczekkkk)
Wiking
Marius13 napisał:
SIEJA NA TYM JEZIORKU TEZ JEST?
Niestety nie złapałem żadnej i nie wiem. Ale za to wiem ze jest węgorz i miętus.
Litwin który parkuje łódkę obok mojej twierdzi ze sandacza kilka razy trafił... ale ja nie.
Latem wieczorami mecze "zębatego" na spining i "garbusy" na bocznego, czasem lecha i spora płoć za spławik. A zimą wyłącznie mormyszka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok