Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
nobel nobel Monika K. (1862 niezalogowanych)
20 Postów
nobel nobel
(nobel79)
Wiking
to widze to Ty profejonalista ja tam w tamtym roku zaczolem a w tym to juz kupilem konkretne buty i raki .na srubkach smigasz czy na wedke ? tez cos mi foty nie wchodzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Marcin Sz
(Marcin100)
Nowicjusz
Z tym profesjonalizmem to bym polemizował ale coś tam działamy z chłopakami.
Ja się w to bawię od 3 lat , głównie w Rjukan , robiłem sporo wielowyciągówek ale jak jest niepewny
lód albo coś ostrego to wędzimy też . W tym roku myślę że jest już po sezonie , byłem tydzień temu ,
lód wyżarty od słońca i kruchy . Jak myślisz o zakupie fajnych dziabek to polecam Nomic od Petzla sprawdzone i skuteczne w pionowym lodzie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
witam faaaajna pasja choc niebespieczna w zeszla srode lod i kawalek nawisu skalnego pochlona mlodego chopaka 32l doswiadczony goprowiec poiechali wspinac sie do szweckiej laponi chlopak pochodzil z moich okolic uwazajcie na siebie gory sa piekne, czasem zabijaja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pingwiny siem wspinajom
foki i morsy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
a krakusy obwazanki wpieprzaja jasta ty sie nie wspinasz wypod z baruuuuuuuuu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Marcin Sz
(Marcin100)
Nowicjusz
Marius13 napisał:
witam faaaajna pasja choc niebespieczna w zeszla srode lod i kawalek nawisu skalnego pochlona mlodego chopaka 32l doswiadczony goprowiec poiechali wspinac sie do szweckiej laponi chlopak pochodzil z moich okolic uwazajcie na siebie gory sa piekne, czasem zabijaja

Dzięki za troskę . Wypadki niestety są związane z tym sportem ale każdy kto to robi liczy się z tym .
Pozostaje rozwaga , odpowiednie przygotowanie i spora dawka szczęścia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
popieram zycie bez pasji to nie zyyyyycie wychowalem sie przy ludziach gor czasem pomagajac niosacym pomoc ludziom w gorach mnie tez tu przywiodla inna pasja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
nobel nobel
(nobel79)
Wiking
ja ostatnio bylem na 120m lodzie dobrze ze zalozylem wedke bo dos spore kawalki sie odlamywaly a wydawalo sie ze lód stabilny bo mróz był leki wiec pare siniakow i rozwalona warga .ale usmiech i zadowolenie niezmierne.kolega mial griwela całkiem niezle sie sprawiał podpisuje sie pod wypowiedziami pasja musi byc a szczescie tez sie przyda .
ja mysle jeszcze za 2 tygodnie spróbowac wiec jak cos to opisze
pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Marcin Sz
(Marcin100)
Nowicjusz
No trzeba uważać . Powodzenia następnym razem ale myślę że lepszego lodu już nie będzie w
tym roku . Pomyśl o skiturach teraz jest najlepszy warun , dzień długi, ciepło, fajna zabawa polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
54 Posty
Tomek B
(rangzen)
Nowicjusz
a ktoś z Was tzn. tych wspinających lub chodzących na turach jest może z okolic Stavanger? pomieszkuje tu ostatnio i chętnie podziałał bym coś z ludźmi, bo solówek jakoś mam już przesyt
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok