Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Akwarystyka - Norwegia

Czytali temat:
ola nowak (2124 niezalogowanych)
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Czy sa na forum osoby posiadajace akwarium lub zapaleni akwarysci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Hej
Jest tu kilku akwarystow m.in. ja, tylko rzadko tu wpadamy, bo rybkami trzeba sie zajmowac
pozdr Michal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
Witam, do tematu sprzed kilku miesiecy. W zwiazku ze po dluzszej aklimatyzacji w norwegii udaje mi sie juz tu realizowac swoje pasje chcialbym nawiazac kontakt z polskimu akwarystami ktorzy tu mieszkaja. Wspolnie fajniej oddawac sie swojemu hobby. W Polsce jestesmy jedna wielka rodzina pasjonatow. Mysle o stworzeniu jakiegos kolka akwarystycznego i np. Comiesiecznych spotkanisch. Piszcie i dzwoncie. A w zwiazku z tym ze juz dosc mocno oddalem sie swojej pasji(walcze o piate akwarium w salonie. To mam do oddania spore ilosci roslin min. Ludwigia, valisineria spiralis, limnophilia, mech jawajski, microzorium i ceratopteeis. Chetnych prosze o kontakt. Oddaje za darmo trzeba tylko odebrac. Mam tez troche gupikow. Czekam na chetnych. Pozdrawiam Adam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
A ja mam do oddania pisma akwarystczne (polskie).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Alicja Piotrowska
(AlicjaPiotrowska)
Wiking
Jestem i ja Mam wprawdzie tylko 35l akwarium z gupikami, krewetkami RC i ampulariami (na większy zbiornik na razie nie mam miejsca), ale chyba można to już nazwać akwarystyką Mieszkam wprawdzie zbyt daleko, aby wziąć gupiki od p. Adama ale czasami mam pytania odnośnie akwarium i fajnie byłoby powymieniać się doświadczeniami.
Czy jest tu nas, akwarystów więcej?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
194 Posty
Adam Krysiak
(adamkrysiak)
Stały Bywalec
No to jest juz kilka postow w temacie, czekamy na nastepnych akwarystow. Pochwalcie sie swoim zbiornczkem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
76 Postów
Dan M
(DaM86)
Początkujący
Witam ja mam zbiornik 60 l ja tez chyba bym musial sie pozbyc troche ryb bo zrobil mi sie lekki tlum w akwarium,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
sie ma ziomki, do akwarystyki mi daleko ale lubie fiordy, lubie nad nimi siedziec i patrzec w horyzont, lubie kiedy słonce zachodzi i kiedy na haczyku dorsz mi sie szarpie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
sebastian w
(torcikw)
Wiking
WITAM,JA MAM KILKA GLONOJADÓW DO ODDANIA.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
463 Posty
Przemysław xxx
(Przemko)
Wyjadacz
Witam ja posiadam akwarium 120l w planie mam zamiar zmienic na wieksze

Sebastain skad klikasz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok