Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Myszą rysowane - Norwegia

Czytali temat:
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
Witam co robicie by się odstresować ? Ja rysuję. Nie jakieś tam wielkie arcydzieła ...Po prostu siedząc przy kompie...stawiam punkty.Na dzień dobry pokaże wam jeden z ostatnich mi się podoba. Może komuś uda się zgadnąć gdzie to jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bajaga napisał:
Witam co robicie by się odstresować ? Ja rysuję. Nie jakieś tam wielkie arcydzieła ...Po prostu siedząc przy kompie...stawiam punkty.Na dzień dobry pokaże wam jeden z ostatnich mi się podoba. Może komuś uda się zgadnąć gdzie to jest.

Gram na instrumentach muzycznych, czasem rzezbie w drewnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
Podziwiam ludzi którzy potrafią opowiadać muzyką to co ich nurtuje, bez słów czy gestów,tylko melodia.Niestety ze mnie jest antytalent no i słoń mi stał na uchu dość długo chyba.
Rzeźba to co innego ale to strasznie trudne, a drewno dodatkowo wymusza konieczność pracowni.Może dlatego w moim przypadku jest to myszką można w każdym miejscu i o każdej porze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
bajaga napisał:
Podziwiam ludzi którzy potrafią opowiadać muzyką to co ich nurtuje, bez słów czy gestów,tylko melodia.Niestety ze mnie jest antytalent no i słoń mi stał na uchu dość długo chyba.
Rzeźba to co innego ale to strasznie trudne, a drewno dodatkowo wymusza konieczność pracowni.Może dlatego w moim przypadku jest to myszką można w każdym miejscu i o każdej porze.


Moim zdaniem od rzeźby trudniejsza jest tkanina artystyczna, tkactwo. Tutaj trzeba umieć się wyrazić barwa o kształtem. Pracowni mi się marzy, ale niestety brak takowej powoduje zawieszenie działalności na jakiś czas Pozostają dźwięki i kartki z ołówkiem.

PS
W jakim programie to rysujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
GIMP2 i nie narzekam nie lubię zbyt wielu udogodnień . Kiedyś rysowałam na zwykłym paint dostępnym w każdym wind.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
baja jaga
(bajaga)
Stały Bywalec
bajeczne wiry Saltstraumen rysunek jest jedynie próbą sił z naturą ale nie mogłam się powstrzymać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok