Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szczur?? - Norwegia

Czytali temat:
Patrycja SAS KATARZYNA KEDZIERSKA Rafał M----ski kam lip Angelika P (3447 niezalogowanych)
1 Post

(xxx1xxx)
Wiking
witam, od dwoch dni cos mi biega nad glowa i skubie i drapie, podejrzewam ze to szcur, czy ktos ma jakis sposob jak go wykurzyc bez dewastacji domu, mieszkam w mieszkaniu nad garazem, wiec gdzies sie musial dostac ale jak sie go pozbyc zanim sie zadomowi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
79buli napisał:
witam, od dwoch dni cos mi biega nad glowa i skubie i drapie, podejrzewam ze to szcur, czy ktos ma jakis sposob jak go wykurzyc bez dewastacji domu, mieszkam w mieszkaniu nad garazem, wiec gdzies sie musial dostac ale jak sie go pozbyc zanim sie zadomowi?

Moze Dino pozyczy Ci swego kota Ty sie szczura pozbedziesz ,a kot moze z deprechy wyjdzie,jak"przyjaciela"dopadnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(xxx1xxx)
Wiking
a poza kotem, moze jakis zapach, drapie skubany i to jest irytujace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Caly film "Infiltracja" jest o tym jak sie pozbyc szczura
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Tak powaznie to slyszalam kiedys o tym ze miesza sie ziarno z cementem
Nie zazdroszcze wspollokatora
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Kiedys tez mialem (podobno) takiego domownika i sprzedawca w sklepie Jernia polecil mi trutke ktora nie usmierca szczura w domu. Specyfik ten dziala jak owca podrzucona przez Szewczyka Dratewke dla smoka wawelskiego. Nie wiem czy dziala to w prakttyce, poniewaz nigdy tego szczura na oczy nie widzialem osobiscie. Maja tez w sprzedazy roznego rodzaju wymyslne pulapki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(xxx1xxx)
Wiking
problem jest ze jakos dostal sie pod deski wiec nie bardzo jak mu podac to ziarno, dlatego mysle o jakims odstraszaczu, tez sobie nie zazdroszcze, trzeba bedzie wlasciciela wziasc w obroty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
142 Posty

(marteszka)
Stały Bywalec
wspolczuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
79buli napisał:
problem jest ze jakos dostal sie pod deski wiec nie bardzo jak mu podac to ziarno, dlatego mysle o jakims odstraszaczu, tez sobie nie zazdroszcze, trzeba bedzie wlasciciela wziasc w obroty

Jakos tam wlazl,to znajdzie sposob zeby sie wydostac,byc moze to ziarno go zwabi.Podlogi przeciez nie bedziesz zrywal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Giovi,a jakbyś użyczyła tej swojej lwicy koledze Może to by coś pomogło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok