Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Patrycja SAS KATARZYNA KEDZIERSKA Rafał M----ski kam lip Angelika P (3440 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
Jeszcze tak sobie pomylalam,ze moze nie warto go unicestwiac.Za jakis czas sie zacznie rozmnazac.Czytales ksiazke"Krol szczurow "?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
retier1 napisał:
Giovi,a jakbyś użyczyła tej swojej lwicy koledze Może to by coś pomogło

Wystarczy ,ze ja bym sie tam pojawila,a szczur by uciekal gdzie pieprz rosnie
Retier ,Ty sie od mojej Kikuni odczep,bo nasle na Ciebie szczury
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Ni,nie ,to Ty już lepiej sama tam jedź , u mnie jest już dosyć szczurów dwónożnych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
To rownie dobrze moze byc mala myszka. Bynajmniej u mnie w domu, co roku przed zima, przypatoczy sie zawsze jakas myszka. Zazwyczaj daje o sobie znac tak okolo polnocy, wtedy slyczac skrobania w suficie. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem jest pulapka na myszy. Sasiadka na gorze wystawia taka pulapke z kawalkiem sera, w szafce pod zmywakiem i na drugi dzien juz jest po myszce
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
goshia napisał:
To rownie dobrze moze byc mala myszka. Bynajmniej u mnie w domu, co roku przed zima, przypatoczy sie zawsze jakas myszka. Zazwyczaj daje o sobie znac tak okolo polnocy, wtedy slyczac skrobania w suficie. Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem jest pulapka na myszy. Sasiadka na gorze wystawia taka pulapke z kawalkiem sera, w szafce pod zmywakiem i na drugi dzien juz jest po myszce

Jakies 2 lata temu u moich znajomych zadomowily sie myszki.
Porozstawiala pulapki z kawalkami serka i co?A no nic!Serek wysechl,zadna myszka nie zakonczyla swego zywota w pulapce,natomiast inne rzeczy bardzo im smakowaly,jak chocby buty pani domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
Polecalabym serki o intensywnym zapachu typu Ridder, moze wtedy pomoga, hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
goshia napisał:
Polecalabym serki o intensywnym zapachu typu Ridder, moze wtedy pomoga, hahaha

Goshia,to znaczy,ze buty pani domu mialy intensywny zapach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
giovi2 napisał:
goshia napisał:
Polecalabym serki o intensywnym zapachu typu Ridder, moze wtedy pomoga, hahaha

Goshia,to znaczy,ze buty pani domu mialy intensywny zapach?

Kto wie? Moze rzeczywiscie przebily zapach serka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
79buli ,widzisz,my tu szukamy cudownych sposobow na pozbycie sie szczura,a to butem trzeba drania,butem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Gosia Z
(goshia)
Początkujący
giovi2 napisał:
79buli ,widzisz,my tu szukamy cudownych sposobow na pozbycie sie szczura,a to butem trzeba drania,butem!

giovi2, musisz opatentowac ten sposob, zanim Ci go ktos podkradnie! A ze myszki lubia nawiedzac norweskie domy, to ustawisz sie do konca zycia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok