Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Sport - piłka nożna, jak to tu wygląda? - Norwegia

Czytali temat:
dariusz gebis (842 niezalogowanych)
17 Postów
Adrian Moskal
(Dj Adriano)
Wiking
Witajcie.

Mam takie zapytanie dla tych którzy w tym temacie siedzą. Jak wygląda tutaj liga norweska? Na ile niższych lig jest podzielona? W jakim terminie rozgrywane są sezony? Znalazłem kilka stronek z informacjami na temat klubów, ale kiepsko u mnie z norweskim i nie wiele mogłem się dowiedzieć.
Interesuje mnie też lista klubów strikte z Oslo, ktore grają w lidze, na jakim stadionie itp. Głownie zależy mi na zespołach z niższych lig. Chcialbym w niedługim czasie dołączyć do któregoś klubu i chcialbym się rozejrzeć i popytać. A moze ktos z Was gra w jakimś klubie i podzieli się informacjami? Być moze przydalbym się w zespole?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Dj Adriano napisał:...Mam takie zapytanie dla tych którzy w tym temacie siedzą. Jak wygląda tutaj liga norweska? Na ile niższych lig jest podzielona? W jakim terminie rozgrywane są sezony? Znalazłem kilka stronek z informacjami na temat klubów, ale kiepsko u mnie z norweskim i nie wiele mogłem się dowiedzieć.
Interesuje mnie też lista klubów strikte z Oslo, ktore grają w lidze, na jakim stadionie itp. Głownie zależy mi na zespołach z niższych lig. Chcialbym w niedługim czasie dołączyć do któregoś klubu i chcialbym się rozejrzeć i popytać. A moze ktos z Was gra w jakimś klubie i podzieli się informacjami? Być moze przydalbym się w zespole?

JAKOŚ źle szukasz ...
Jeżeli tak samo grasz , to współczuć jedynie "kibicom" .
---
Odpierając Ewentualny Atak ...
Nie interesuję się Piłką Nożną ... śmieszy Mnie ten sport i "KIBICE" którzy potrafią się w zapomnieniu pozabijać nawzajem ...
Tu w Norge na stadionach jest jak na razie Inaczej ...
Jednak do Czasu i Obym Się Mylił ...
---
MASZ TU WSZYSTKO o piłce nożnej , a jak coś jest på Norge ... to przecież Google Translate... Nie gryzie !!!
A może się Mylę
MOŻE JEDNAK GRYZIE ...!?

---


pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Norweskie_kluby_pi%C5%82karskie
---
www.google.no/url?sa=t&rct=j&q=&...m-nI1wjmJNvVM4sgiL0g
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok