Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
Sethur napisał:
chudy1 napisał:
Sethur napisał:
Hahaha.. a po co komu stare telefony(?).. kiedy nowe kosztuja grosze..
Tutaj zuzyte telefony poddaje sie "recyklingowi".. czyt. w kontener i do Afryki..

Jezeli koniecznie potrzebujesz miec do czynienia ze zlomem to zawsze mozesz sprobowac cos kupic/sprzedac na Grønland, na bazarze..

zlomy piszesz,maja kolesie=ciapaci=takie telefony ze pewnie takiego nawet w reku nie trzymales


Czytaj ze zrozumieniem.. komisiarze z uzywanymi telefonami stoja na bazarze na Grønland.. zlomy, bo dla mnie, podobnie pewnie jak dla nich, dwuletni PDA to dosc przestarzale urzadzenie.. do dzwonienia moze i sie to nadaje, ale do pracy(?).. zapomnij..
Druga kwestia jest cena.. telefon w ClasOhlson czy Lefdal kosztuje kilka stowek.. przyzwoite PDA w dobrym abonamencie od kilku stowek to 2k (za HTC czy iPhone) .. Jaki jest wiec sens kupowania uzywki niewiadomego pochodzenia z "komisu"??..

stoja,ale maja nowe
Smartfon APPLE iPhone 4,samsungi galaxy s2 itd.oczywiscie i uzywane kilka dni tez maja,moze i kradzione ale kogo to.a tamci co maja na tych stoiskach to inna bajka.wiec nie pisz mi ze stare idz i zobacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
Yatsek napisał:
chudy1 napisał:
zlomy piszesz,maja kolesie=ciapaci=takie telefony ze pewnie takiego nawet w reku nie trzymales
ty masz jakies kompleksy??? moj phone na pewno jest lepszy od kazdego ktorym posluguje sie ciapciuch...

a co masz nokie 3310
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
chudy1 napisał:
Yatsek napisał:
chudy1 napisał:
zlomy piszesz,maja kolesie=ciapaci=takie telefony ze pewnie takiego nawet w reku nie trzymales
ty masz jakies kompleksy??? moj phone na pewno jest lepszy od kazdego ktorym posluguje sie ciapciuch...

a co masz nokie 3310

e tam.... 5210 z wymiennym panelem i klawiszem navi )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
"moze i kradzione, ale kogo to......"

no własnie > typowy poltun!

Dobra komórka robi wrazenie,ale na..... galeriankach

PS: Po co ci zajebisty telefon, kiedy ty pisac nie umiesz ?
I dopiero bedzie lipa, jak napiszesz esa do jakiejs fajnej swini z boskiego telefonu, a najebiesz w nim błedów,pojebiesz skłdnie(?) a nawet jak ci sie uda ją wyjąc (bo tez błedziara), to co zrobisz z brzydkim oddechem...... (?)
Telefon ma miec > zielony przycisk (odbierz), czerwony przycisk (odrzuc) i opcje wyslij (sms)

Ja odkupiłem od JLK 3310 i jestem baaaaardzo zadowolony
aaaaaaaaaa bateria trzyma 5 dni....
Dzieki ziomus, bo dzieki tobie znów uwierzyłem w polaków....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
xxx xxxx
(chudy1)
Początkujący
a ty kolego co skonczyles ze tak cwaniakujesz,zawodowke zaocznie
chcialbym zobaczyc ciebie w realu.czesieku czy tam marianku rocznik 73.pewnie do miasta troche masz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok