Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

podróże - Norwegia

Czytali temat:
(657 niezalogowanych)
24 Posty
Anna Krysiak
(arabella)
Wiking
odkąd wyjechaliśmy do sakndynawii udało się nam spełnić sporo marzeń odnośnie zwiedzania świata. Zwiedzania tak na prawdę a nie tylko pobyt w 5* hotelu w Egipcie, czy jest ktoś kto podziela te pasje?
Jak dotąd udało się nam przejechać płd Afrykę, oraz sporą część Europy, właśnie planuję 4tyg wyjazd na kolejny tramping, może polecicie jakiś kierunek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
hej.My bylismy w Indiach, wprawdzie troche przy okazji, bo na weselu ale przez to bylo jeszcze ciekawiej. teraz chcialabym pojechac do Ameryki Pld, nie wiem jeszcze do jakiego kraju i nie wiem w jaki sposob. czy na wlasna reke czy z jakiegos biura. na pewno nie chce lazic ciagle za przewodnikiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
i urwał się wątek...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
91 Postów

(Aisab)
Początkujący
Mnie się Peru marzy ... Kumpela w tym roku leci tam na miesiąc do znajomych, zazdrość zżera
Ja niestety znajomych nie mam w tak dalekich i ciekawych miejscach, dlatego jestem skazana na siebie, jednak takie dalekie podróże Yzia lepiej myślę przez biuro, choć na pewno taniej samemu skonfigurować przelot i zakwaterowanie, tylko ja jestem panikara i wolałabym mieć kogoś czuwającego nade mną
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Malgorzata .
(Gos_iaq)
Nowicjusz
hej,
ja generalnie jestem uzalezniona od podrozy dalszych i blizszych,
w tym roku pierwszy raz sie poza Europe ))))))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Malgorzata .
(Gos_iaq)
Nowicjusz
wybieram mi ucieklo hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
arabella napisał:
odkąd wyjechaliśmy do sakndynawii udało się nam spełnić sporo marzeń odnośnie zwiedzania świata. Zwiedzania tak na prawdę a nie tylko pobyt w 5* hotelu w Egipcie, czy jest ktoś kto podziela te pasje?
Jak dotąd udało się nam przejechać płd Afrykę, oraz sporą część Europy, właśnie planuję 4tyg wyjazd na kolejny tramping, może polecicie jakiś kierunek?



Super, mnie się marzą Indie, i Makczu Pikczu, mogę polecić wyprawę w Himalaje z Krzysztofem Wielickim albo Syberię z Romualdem Koperskim (warto też przeczytać jego książki) jeślijuż kierunek wschodni to koniecznie Gruzja ( Książka Mellerów na zachętę)
Poza tym chciałbym tzreci raz pojechać do Japonii ( 2 x już chciałem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
a ja bym chciala w Tatry, tak jak kiedys. na spokojnie, bez pospiechu, planowania. ahhh teraz nawet nie chce mi sie myslec o zdobywaniu nowych terenow.
moje wyjazdy do polski sa przewaznie upchane rzeczami do zalatwienia, ale w wakacje sie uda odpoczac a zima moze Ameryka Pld tylko dalej nie wiem gdzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Marco Marcus
(Marc)
Początkujący
a zamykanie granicy w Atari widzieli??

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok