Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zespół rockowy lub chętni aby go stworzyć - Norwegia

Czytali temat:
(579 niezalogowanych)
12 Posty

(pavulon)
Wiking
szukam osób które są chętne pograć wspólnie lub stworzyć zespół , preferuje szeroko rozumianą muzykę rockową zapraszam na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Robert Wojnarowski
(robiboh)
Wiking
witam to dobry pomysł na zabicie wolnego czasu. ja też interesuję się troszeczkę muzyką praktycznie wszystkimi gatunkami . jak masz czas to możesz wejść na wrzuta.pl i wpisz robiboh tam mam starych swoich miksów . posłuchaj i oceń pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
483 Posty
Vivid :)
(Vivid)
Wyjadacz
pavulon napisał:
szukam osób które są chętne pograć wspólnie lub stworzyć zespół , preferuje szeroko rozumianą muzykę rockową zapraszam na priv

A zdradzisz cos wiecej,..kogo i z jakich rejonow poszukujesz...no chyba ze posiadasz sprzet i mozliwosci do tworzenia przez neta.

pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów

(wuja mokry)
Wiking
witam,z jakiego regionu jestes w Norwegowie?jesli gdzies blisko Oslo to gramy,jesli aktualne,daj cynk,pozdro,Wuja Mokry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Ireneusz Ko.
(motocyklista)
Początkujący
powiedzcie czy juz cos sie dzieje. chetnie przyjde posłuchac ewentualnie dołaczyc sie do zespołu (dumnie brzmi , prwda/ zespół), przynajmniej do czasu kiedy mnie nie wywala, jak by co to daje odgłosy paszczą i tak jakby znam kilka chwytów na gitare.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Leszek G
(rancherr)
Wiking
Witam,
poszukujemy basisty to kapeli rockowej - Oslo (Stabekk,Lysaker)
jak ktos chetny to prosze o info na gg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(zyzak)
Wiking
heja , ja naparzam na gitarze elekt , mam sprzet ze soba , ale najpierw robote ogarnac muszse pozniej przyjdzie czas na ogranizowanie sobie rozrywki tymczasem:





















Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok