Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
lukasz wess Sabuniek (8491 niezalogowanych)
1 Post

(smajk)
Wiking
Grzes , ale Smajk potrzebuje kogos do spolki , bedzie sie staral zalozyc tam panstwo - smajkoland - gdzie zycie bedzie bardzo przyjemne ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
To genialny pomysł, mogę być nawet premierem
Mam już nawet plan aby częściej przylatywać i straszyć tych co na Ziemi zostaną
Ubaw będzie po pachy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
101 Postów
Zekke Zekke
(Karla)
Początkujący
Niepotrzebnie nakrecasz siebie i innych . Wujek dobra rada powiedziałby - nie siedz tyle przed komputerem
Normalnie naogladales sie za duzo ,,Z ARCHIWUM X,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
62 Posty

(Phaste)
Początkujący
A ta planeta to po orbicie jakiej gwiazdy zasuwa? Bo jezeli zjawia sie co 3600 lat to znaczy, ze zatacza kolo -elipse dookola jaiegos wiekszego od siebie obiektu trzymana jego polem grawitacyjnym...
Druga sprawa, jezeli orbituje wokol niej 7 ksiezycow to dlaczego wszystkie siedem mialoby sie z nia nie zjawic? Przeciez rowniez sa uwiazane do niej polem grawitacyjnym!
Ja wiem, ze duzo jeszcze nie wiemy o wszechswiecie ale osobiscie uwazam Nibiru za wielka bojde. Sorrki. Zadnych logicznych argumentow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Laguna x
(Blue_laguna)
Wiking
Witam
Dla mnie planeta Nibiru zwana rowniez planeta x to rowniez bzdura
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
xxx xxx
(KaczorDonald)
Wiking
Phaste napisał:
A ta planeta to po orbicie jakiej gwiazdy zasuwa? Bo jezeli zjawia sie co 3600 lat to znaczy, ze zatacza kolo -elipse dookola jaiegos wiekszego od siebie obiektu trzymana jego polem grawitacyjnym...
Druga sprawa, jezeli orbituje wokol niej 7 ksiezycow to dlaczego wszystkie siedem mialoby sie z nia nie zjawic? Przeciez rowniez sa uwiazane do niej polem grawitacyjnym!
Ja wiem, ze duzo jeszcze nie wiemy o wszechswiecie ale osobiscie uwazam Nibiru za wielka bojde. Sorrki. Zadnych logicznych argumentow.


Komentarze jak ten dają mi lepszą zabawe niż czytanie bash.org.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok