Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Akwarystyka - Norwegia

Czytali temat:
joanna Skrzyczek Marcin08k08 Krzysztoszek Mateusz Boczoń (2022 niezalogowanych)
3 Posty
Daniel Stacherczak
(DanielS)
Wiking
Może znajdą się też pasjonaci akwarystyki w stylu japońskim
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Daniel nie interesowalem sie nigdy japonska ale mam niezlego hopla na punkcie morskiego akwarium,nie wiesz moze czy tu maja wogole morskie ryby w kilku sklepach co odwiedzilem to nie bylo nic zwiazanego z morzem,w no jestem od niedawna i sie nie orietuje,mam w domu(w grecji)500l i zastanawiam sie jak to przetransportowac,myslalem zeby to przewiesc busem ale czy nie bede mial jednak problemow poza stresem ze cos nie zdechnie czy nie bedzie problemow na granicy z tymi przepisam co do gatunkow egzotycznych,moze wiesz cos na ten temat?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
nie ma nic lepszego niz telewizor z zielonym tlem i babelkami,ale jak go przewiezc z grecji pojecia nie mam,mysle ze w najblizszym odziale celnym otrzymasz wlasciwe informacje,i to bedzie najpewniejsze,ryby,korale i inne stworzenia morskie kupic mozna w kvadracie w stavanger ale niewiem jak daleko masz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
z tego co wiem wszystko co jadowite nie przejdzie czyli lionfish odpadaja,obmyslam plan zeby wszysko przemycic i jechac przez granice gdzie nie ma kontroli ,mieszkam na senja jeszcze poszukam moze jakis sklep w tromso trafie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
nie pisz tego ,polacy tez bywaja celnikami w no.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
hehe ale bym sie zdziwil jakbym takiego spotkal
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
no mozna karpia zlapac,wiem przynajmniej o jednym w stavanger,sam zaliczylem 6 razy garaz w krystiandsand,2 razy na pl tablicach no a teraz mam podpadajace autko i jeszcze troche a wszystkich po imieniu bede znal he he
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
licho nie spi,cichociemni sa wszedzie,bo to u nas gracice pootwierali to sie tu przeniesli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
no wlasnie kryss a co tu z tym trzepaniem to taka normalka czy co?jak na pl blachach to odrazu do garazu?takie powitanie mialem jak zjezdzalem z promu z kiel 3 godz w poczekalni,nawet tapicerke gdzieniegdzie odkrecali,a jak zapytalem czy nie maja psow do narkotykow to usluszalem ze so na wakacjach razem z wlascicielami,ale mialem ubaw
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
nie raczej bardzo sie nie czepiali sprawdzili mniejwiecej wartosc oceniaja jak sie duzo wozi dobrze miec faktury albo chociaz paragony poszperali,fajki woda to zawsze trzymam na wierzchu zeby gamoniom pokazac ,tylko jak zjade z promu po 24,a mam jeszcze 3,5godz jazdy i na 7 do pracy a musze rozpakowac busa zeby sobie poogladali to troche sie mozna wkurwic,na wielkanoc jak mnie trzepali to im powiedzialem ze za nas to premi swiatecznej nie beda mieli,z drugiej strony trudno sie dziwic ze tak jest po popisach rodakow.ogolnie nic nie przemycam to sie nie przejmuje paszporty sprawdzaja w miedzyczasie a po tylu kontrolach to jak tylko papiery sprawdza to daja sobie spokoj,w sumie to przy kontroli bardziej ciebie obserwuja jak sie zachowujesz,wiadomo ze nie sa w stanie kazdego auta rozkrecic,ale jakis bardzo niemilych doswiadczen z nimi nie mialem tyle ze to upierdliwe jest i czasochlonne, a wiadomo jak sie machnie 1400km i 3godz prom to czlowiek juz tylko marzy zeby dojechac i gnaty wyciagnac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok