Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Adam Red Stafhalr ptagapow Stanisław Polanowski Łukasz Baniewski Marcin37 razem1 Wiśniewski (13681 niezalogowanych)
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
marianek73 napisał:
dziek broom!
Cieszy mnie to,ze obrzucony błotem mam szanse w jakis sposób przedstawic swoj poglad na sprawy,ktore pewnym osobnikom na tym forum poprostu nie leżą.......
Tak jak pisze północny purple : kij ma zawsze dwa konce.....
ps: Ciezko jest np.wysłuchiwac obelg i pouczen ze strony kogos kto był w No 2 tyg na urlopie, podczas gdy ja jestem tu juz kilka lat.....
Taka Jasna: w dupie była i gówno widziala,a jedzie na kobiete,która przezyła tu piekło(spr.Nikoli)....


Ostatni raz pisze do ciebie blondi

to jest forum i wypowiadac sie moze kazdy

Co do "obrzucenia błotem" to cofnij sie w czasie i wspomnij kto zaczął. Jak juz napisalam w innym watku: cięzko jest sie znizyc do twojego poziomu, ale widac inaczej z toba sie nie da postepowac, biedny maly bezrobotny czlowieczku z rozdwojeniem jaźni ( najwidoczniej)

Tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
Jasna napisał:
marianek73 napisał:
dziek broom!
Cieszy mnie to,ze obrzucony błotem mam szanse w jakis sposób przedstawic swoj poglad na sprawy,ktore pewnym osobnikom na tym forum poprostu nie leżą.......
Tak jak pisze północny purple : kij ma zawsze dwa konce.....
ps: Ciezko jest np.wysłuchiwac obelg i pouczen ze strony kogos kto był w No 2 tyg na urlopie, podczas gdy ja jestem tu juz kilka lat.....
Taka Jasna: w dupie była i gówno widziala,a jedzie na kobiete,która przezyła tu piekło(spr.Nikoli)....


Ostatni raz pisze do ciebie blondi

to jest forum i wypowiadac sie moze kazdy

Co do "obrzucenia błotem" to cofnij sie w czasie i wspomnij kto zaczął. Jak juz napisalam w innym watku: cięzko jest sie znizyc do twojego poziomu, ale widac inaczej z toba sie nie da postepowac, biedny maly bezrobotny czlowieczku z rozdwojeniem jaźni ( najwidoczniej)

Tyle


Ja z kolei myślę, że odpowiadanie na jego posty jest podstawowym tu błędem i karmieniem tygrysa /w tym przypadku papierowego/.

A do zasadniczego tematu jeszcze powrócę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
koalski napisał:
Jasna napisał:
marianek73 napisał:
dziek broom!
Cieszy mnie to,ze obrzucony błotem mam szanse w jakis sposób przedstawic swoj poglad na sprawy,ktore pewnym osobnikom na tym forum poprostu nie leżą.......
Tak jak pisze północny purple : kij ma zawsze dwa konce.....
ps: Ciezko jest np.wysłuchiwac obelg i pouczen ze strony kogos kto był w No 2 tyg na urlopie, podczas gdy ja jestem tu juz kilka lat.....
Taka Jasna: w dupie była i gówno widziala,a jedzie na kobiete,która przezyła tu piekło(spr.Nikoli)....


Ostatni raz pisze do ciebie blondi

to jest forum i wypowiadac sie moze kazdy

Co do "obrzucenia błotem" to cofnij sie w czasie i wspomnij kto zaczął. Jak juz napisalam w innym watku: cięzko jest sie znizyc do twojego poziomu, ale widac inaczej z toba sie nie da postepowac, biedny maly bezrobotny czlowieczku z rozdwojeniem jaźni ( najwidoczniej)

Tyle


Ja z kolei myślę, że odpowiadanie na jego posty jest podstawowym tu błędem i karmieniem tygrysa /w tym przypadku papierowego/.

A do zasadniczego tematu jeszcze powrócę


i tu Jasna zgodzę się z Panem koalski po cholerę się tak nakrecać ??? nie rozumiem co Ci to daje??? Pan Marianek jedzie po tobie jak po burej.....a ty dalej ciągniesz z nim konwersację ,troche to dziwne jak dla mnie sorki ,że się wciełam ale jakoś mnie to zdenerwowało :blink
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
koalski napisał:

Ja z kolei myślę, że odpowiadanie na jego posty jest podstawowym tu błędem i karmieniem tygrysa /w tym przypadku papierowego/.


nie tygrysa, tylko geparda czestera
figo fago
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
Jasna napisał:


Jedni wieszaja obrazy na scianach, inni mają je na plecach


Podoba mnie sie to zdanie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jestescie poprostu urzekajacą para : )
Jasta+jasna
Koalski jest poza konkurencja i licza sie tylko jego posty i jego zdanie....
co ja mam głeboko w mojej polskiej dupencji
Gdybys natomiast zechciał pozznac papierowego tygrysa, to ja chetnie ci sie blizej przedstawie.....
ps: konczac zasmiecac, napisze tylko,ze jasna dostała po łapach nie za udzielanie sie w temacie tatoo, a za obelgi i niesłuszne pomawianie o patologie mamy Nikoli.....
I dostanie jeszce nie raz, kiedy tylko zacznie znów sapac bez powodu.....
Powinies juz wiedziec koalski,ze kolor jej włosów absolutnie jej nie rozgrzesza!
Ten typ tak ma, bo rude to wredne....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kasia Katarzyna
(Cassie)
Wiking
mam 3 xD kazdy w zyciu robi i kocha co chce. jak masz jeden to chcesz wiecej xD kazdy jest indywidualny kogos to kreci kogos nie proste , kazdy ma prawo miec swoje zdanie , ale ogolnie dziary są ok xD np jest wiele które podobaja mi sie u kogos bo są aż wręcz aktem sztuki ale sama nie odważyłabym sobie zrobic bo to na cale zycie , bo są zbyt duze itp. ale u kogos podziwiam . kwestia indywidualnosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...no

i trzeba miec jeszcze 'pojecie' o tatuazach

przy okazji

tatuaz stal sie juz tak powszedni i nudny,ze za najwiekszych indywidualistow nalezy uwazac tych,ktorzy nie maja zadnych 'robaczkow'...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(koalski)
Stały Bywalec
brzydal napisał:


tatuaz stal sie juz tak powszedni i nudny,ze za najwiekszych indywidualistow nalezy uwazac tych,ktorzy nie maja zadnych 'robaczkow'...


Ooo, dobrze ujęte te słowa święte...
Dałbym ci plusa, ale i tak ci to na niewiele pomoże
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kasia Katarzyna
(Cassie)
Wiking
zgodze się całkowicie. ale najwazniejsze chyba by to co zrobisz sobie na ciele bylo przemyslane i podobalo sie przede wszystkim tobie bo nie robisz tego dla kogos tylko dla siebie, powinno spelniac to twoje oczekiwania nie czyjes no i przede wszystkim nie szpecic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok