Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

mozna juz jezdzic na polskich numerach ? - Norwegia

Czytali temat:
Paweł Polakiewicz Anna Cyran (4751 niezalogowanych)
4 Posty
betty b
(betty)
Wiking
mam nadzieje ze w dobrym miejscu umiescilam swoj post. Slyszalam juz od 2 osob ze mozna jezdzic juz na polskich numerach. Czy to prawda ? Moze ktos wypowiedziec sie na ten temat dobrze poinformowany ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
betty napisał:
mam nadzieje ze w dobrym miejscu umiescilam swoj post. Slyszalam juz od 2 osob ze mozna jezdzic juz na polskich numerach. Czy to prawda ? Moze ktos wypowiedziec sie na ten temat dobrze poinformowany ??
A możesz jaśniej , znaczy w jakim sensie .../tekst pogrubiony Twojej wypowiedzi/...

Na polskich Tablicach rejestracyjnych statystycznie można jeździć w Norge JEDEN ROK...
A NA PRZYKŁAD W NIEMCZECH TYLKO PÓŁ ROKU...
I jak na razie Nic się nie zmieniło i raczej długo się nie zmieni...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Coraz lepiej.. pewnie ze mozna!... w Polsce..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
betty b
(betty)
Wiking
Sethur prosilam o wypowiedzi ludzi dobrze poinformowanych a nie o przykre wypowiedzi ktore wcale mnie nie rozbawily !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
297 Postów

(Pyzdralinski)
Stały Bywalec
Prosta odpowiedż: nie ma takiej możliwości........ ot co.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
betty napisał:
Sethur prosilam o wypowiedzi ludzi dobrze poinformowanych a nie o przykre wypowiedzi ktore wcale mnie nie rozbawily !!
Zamiast wymądrzać się bezproduktywnie i szukać niepotrzebnej nerwowej dyskusji , to może byś doprecyzowała to co Uwypókliłem w Twoim pierwszym Poście .

Bo jak na razie to Twoje pytanie mieści się w rzędzie pytań przedszkolaków ...> psze pani , a dlaczego mleko w cycku nie kwaśnieje.?? <...


Mało tego ..."Sethur"... bardzo mądrze i delikatnie , odpowiedział na Twoje Durne pytanie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
betty napisał:
Sethur prosilam o wypowiedzi ludzi dobrze poinformowanych a nie o przykre wypowiedzi ktore wcale mnie nie rozbawily !!

Nie mialem zamiaru Cie rozbawic.. w ten sposob wyrazilem swoje zalamanie nad pewnym polskim przywarem... Was to chyba gdzies masowo produkuja..
Temat jest walkowany w kazdym kierunku, regularnie.. wystarczy uzyc wyszukiwarki, a nie klecic kolejnego posta pt. Tata, a Marcin powiedzial.. (ze jego tata powiedzial)..

Poza tym.. (po raz kolejny).. www.toll.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
betty napisał:
mam nadzieje ze w dobrym miejscu umiescilam swoj post. Slyszalam juz od 2 osob ze mozna jezdzic juz na polskich numerach. Czy to prawda ? Moze ktos wypowiedziec sie na ten temat dobrze poinformowany ??

wystarczy włączyć roaming i można śmigać

jedyne o czym trzeba pamiętać to trzeba wybrać kierunkowy +48
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
betty b
(betty)
Wiking
prze pana !! poniewaz zadales tak dziecinne pytanie ze skonalam haha .... napisalam je najprosciej jak tylko moglam i nie widze potrzeby aby je prosciej tlumaczyc ! widze ze odpisuje mi dwie ofiary GABRIEL I SETHUR ktore maja klopoty zyciawe i musza sie wyzyc na forum !! Wiesz SETHURN slepa nie jestem i widze ze temat jest walkowany w kolo tylko zazwyczaj posty umieszczaja wlasnie takie nieudaczniki co chca sie wyzyc na forum i szukaja zaczepki , ja zapytalam kulturalnie i spokojnie a to WY jakies posmiewisko robicie tu na forum i po co ??? Podobno glupszemu trzeba ustapic wiec ja to zrobie !!!!!!!!!!! Ps.. przed umieszczeniem posta na forum oczywiscie czytalam strone www.toll.no. Idioci
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(milenka)
Wiking
Betty ja to wogole nie wchodze w rozmowe na forum bo ludzie to naprawde sie nudza i szukaja tylko klotni, ale zobacz jacy dzentelmeni z obory haha. Nie wiem po co udzielaja sie wogole. Olej ich i zakoncz temat skoro nie potrafia kulturalnie odpowiedziec na pytanie ! Nie warto nerwy sobie szarpac hahaha . GLUPSZEMU USTAP !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok